• 6
Gól, který začal výsledkový obrat na Chelsea, je nejhezčí trefou 11. kola Premier League. Dal ho brazilský záložník Philippe Coutinho, který ve šlágru za Liverpool skóroval dokonce dvakrát. Do výběru se dostal i nestárnoucí Jermain Defoe či devatenáctiletý talent Alli. Na všechny branky, které vybralo vedení soutěže, se můžete podívat v sestřihu.

5. Dele Alli: Tottenham - Aston Villa 3:1

Devatenáctiletý anglický záložník Dele Alli hraje Premier League prvním rokem a hned nastupuje v základní sestavě Tottenhamu. V pondělní dohrávce dal svůj druhý ligový gól. Odražený míč po centru si zpracoval stehnem, nenechal ho spadnout na zem a z první pálil po zemi k tyči. V závěru poločasu zvyšoval na 2:0.

4. Jermain Defoe: Everton - Sunderland 6:2

Jermain Defoe připomněl doby své nejlepší slávy, kdy střílel spoustu gólů za Tottenham. Třiatřicetiletý anglický útočník po dlouhém pasu od spoluhráče předskočil stopera Stonesa, jeho parťáka Funese Moriho si obhodil a z hranice vápna pálil halfvolejem. V nastavení první půle jeho krásná trefa znamenala snížení na 1:2. Sunderland pak ještě vyrovnal na 2:2, ale nakonec drtivě podlehl.

3. Steven Davis: Southampton - Bournemouth 2:0

Za první gól Southamptonu patří potlesk celé akci. Domácí hráči si vyměnili několikrát míč ve středu pole, následoval kolmá přihrávka, narážečka, centr a střela z první.

2. Arouna Koné: Everton - Sunderland 6:2

Nepřehlédnutelný útočník z Pobřeží slonoviny s blonďatým melírem se blýskl hattrickem. Na hranici vápna si míč narazil se spoluhráčem a levačkou pod břevno dal svůj první gól v zápase.

1. Philippe Coutinho: Chelsea - Liverpool 1:3

Ve šlágru kola hosté doháněli ztrátu. V nastavení první půle brazilský záložník Philippe Coutinho dostal přihrávku, na hranici vápna naznačil střelu, ale míč si stáhl pod sebe a Ramirese obešel. Levačkou střílel technicky ke vzdálenější tyči. Jeho trefa nastartovala obrat v zápase, Coutinho dal gól i po přestávce.

Který gól 11. kola Premier League se vám líbil nejvíc?