Škoda nastoupil poosmé za sebou v základní sestavě a po půlhodině otevřel z penalty skóre. Potvrdil, že se mu proti Malatyasporu daří, v minulé sezoně přispěl k vítězství nad stejným soupeřem dvěma brankami.
Tentokrát ale gól bývalého kapitána Slavie na body nestačil. Domácí po pauze čtyřmi góly skóre otočili, dvakrát se trefil Kubilay Kanatzsizkus. Malatyaspor zvítězil po pěti zápasech a posunul se do horní poloviny tabulky.
Výsledky 19. kola: Genclerbirligi - Karagümrük 1:3, Konyaspor - Göztepe 2:3, Basaksehir - Sivasspor 1:1, Gaziantep - Kayserispor 2:1, Antalyaspor - Trabzonspor 1:1, Denizlispor - Hatayspor 0:2, Malatyaspor - Rizespor 4:1 (za hosty gól Škoda z pen.), Besiktas - Galatasaray 2:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Besiktas | 18 | 12 | 2 | 4 | 41:21 | 38 |
2. | Fenerbahce | 17 | 11 | 2 | 4 | 35:21 | 35 |
3. | Gaziantep | 18 | 9 | 7 | 2 | 33:20 | 34 |
4. | Galatasaray | 18 | 10 | 3 | 5 | 34:16 | 33 |
5. | Hatayspor | 18 | 9 | 4 | 5 | 27:22 | 31 |
6. | Alanyaspor | 18 | 9 | 3 | 6 | 29:16 | 30 |
7. | Karagümrük | 18 | 7 | 6 | 5 | 30:24 | 27 |
8. | Trabzonspor | 18 | 7 | 6 | 5 | 20:21 | 27 |
9. | Antalyaspor | 19 | 6 | 7 | 6 | 20:26 | 25 |
10. | Malatyaspor | 18 | 6 | 6 | 6 | 25:24 | 24 |
11. | Sivasspor | 18 | 5 | 8 | 5 | 20:22 | 23 |
12. | Basaksehir | 18 | 6 | 5 | 7 | 25:29 | 23 |
13. | Konyaspor | 18 | 6 | 4 | 8 | 26:24 | 22 |
14. | Göztepe | 18 | 5 | 7 | 6 | 24:22 | 22 |
15. | Kasimpasa | 17 | 6 | 4 | 7 | 20:27 | 22 |
16. | Rizespor | 18 | 5 | 6 | 7 | 23:34 | 21 |
17. | Genclerbirligi | 18 | 5 | 4 | 9 | 19:34 | 19 |
18. | Kayserispor | 18 | 4 | 4 | 10 | 12:23 | 16 |
19. | Ankaragücü | 17 | 4 | 3 | 10 | 20:27 | 15 |
20. | Denizlispor | 18 | 3 | 5 | 10 | 17:30 | 14 |
21. | Erzurumspor | 18 | 3 | 4 | 11 | 16:33 | 13 |
Druhá anglická liga
Výsledky 24. kola: Middlesbrough - Birmingham 0:1, Blackburn - Stoke 1:1, Bournemouth - Luton 0:1, Bristol - Preston 2:0, Cardiff - Norwich 1:2, Derby - Rotherham 0:1, Nottingham - Millwall 3:1, Watford - Huddersfield 2:0, Barnsley - Swansea 0:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Norwich | 24 | 15 | 5 | 4 | 33:21 | 50 |
2. | Swansea | 24 | 13 | 7 | 4 | 29:13 | 46 |
3. | Bournemouth | 24 | 11 | 9 | 4 | 38:20 | 42 |
4. | Brentford | 22 | 11 | 8 | 3 | 36:21 | 41 |
5. | Watford | 23 | 11 | 7 | 5 | 27:17 | 40 |
6. | Reading | 23 | 12 | 4 | 7 | 34:28 | 40 |
7. | Middlesbrough | 23 | 10 | 6 | 7 | 28:19 | 36 |
8. | Stoke | 24 | 9 | 9 | 6 | 27:23 | 36 |
9. | Bristol | 23 | 11 | 3 | 9 | 25:24 | 36 |
10. | Barnsley | 24 | 10 | 4 | 10 | 27:31 | 34 |
11. | Blackburn | 24 | 9 | 6 | 9 | 39:28 | 33 |
12. | Luton | 24 | 9 | 6 | 9 | 21:26 | 33 |
13. | Preston | 24 | 10 | 2 | 12 | 30:33 | 32 |
14. | Huddersfield | 24 | 9 | 4 | 11 | 28:34 | 31 |
15. | Cardiff | 23 | 8 | 5 | 10 | 30:27 | 29 |
16. | Millwall | 23 | 5 | 11 | 7 | 20:24 | 26 |
17. | Coventry | 23 | 6 | 8 | 9 | 22:31 | 26 |
18. | Birmingham | 24 | 6 | 8 | 10 | 18:29 | 26 |
19. | Nottingham | 24 | 6 | 7 | 11 | 19:27 | 25 |
20. | QPR | 23 | 5 | 9 | 9 | 22:30 | 24 |
21. | Sheffield Wednesday | 23 | 6 | 7 | 10 | 15:23 | 19 |
22. | Rotherham | 21 | 5 | 4 | 12 | 20:29 | 19 |
23. | Derby | 23 | 4 | 7 | 12 | 14:25 | 19 |
24. | Wycombe | 23 | 3 | 6 | 14 | 16:35 | 15 |
Druhá německá liga
Výsledky 16. kola: Heidenheim - Darmstadt 3:0, Kiel - Karlsruhe 2:3, Regensburg - Sandhausen 3:1, Aue - Düsseldorf 0:3, Bochum - Norimberk 3:1, Hannover - St. Pauli 2:3, Fürth - Paderborn 1:1, Würzburg - Braunschweig 0:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Bochum | 16 | 10 | 2 | 4 | 31:16 | 32 |
2. | Hamburk | 15 | 9 | 3 | 3 | 31:19 | 30 |
3. | Düsseldorf | 16 | 9 | 3 | 4 | 24:19 | 30 |
4. | Kiel | 16 | 8 | 5 | 3 | 26:17 | 29 |
5. | Fürth | 16 | 8 | 4 | 4 | 30:20 | 28 |
6. | Karlsruhe | 16 | 8 | 1 | 7 | 29:25 | 25 |
7. | Heidenheim | 16 | 7 | 4 | 5 | 22:20 | 25 |
8. | Hannover | 16 | 7 | 2 | 7 | 23:18 | 23 |
9. | Aue | 16 | 6 | 4 | 6 | 24:21 | 22 |
10. | Paderborn | 16 | 6 | 4 | 6 | 21:19 | 22 |
11. | Osnabrück | 15 | 6 | 4 | 5 | 20:21 | 22 |
12. | Norimberk | 16 | 5 | 5 | 6 | 23:23 | 20 |
13. | Regensburg | 16 | 5 | 5 | 6 | 21:23 | 20 |
14. | Darmstadt | 16 | 5 | 3 | 8 | 27:30 | 18 |
15. | Sandhausen | 16 | 4 | 2 | 10 | 17:34 | 14 |
16. | Braunschweig | 16 | 3 | 5 | 8 | 14:32 | 14 |
17. | St. Pauli | 16 | 2 | 7 | 7 | 21:30 | 13 |
18. | Würzburg | 16 | 2 | 3 | 11 | 18:35 | 9 |
Nizozemská liga
Výsledky 17. kola: Emmen - Arnhem 1:4, Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven 3:5, Emmen - Arnhem 1:4, Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven 3:5, Utrecht - Almelo 2:0, Zwolle - Sittard 0:2, Alkmaar - Haag 2:1. Waalwijk - Tilburg 1:1, Groningen - Twente Enschede 2:2, Venlo - Heerenveen 1:1, Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Ajax Amsterdam | 17 | 13 | 2 | 2 | 58:13 | 41 |
2. | Arnhem | 17 | 12 | 2 | 3 | 31:13 | 38 |
3. | PSV Eindhoven | 17 | 11 | 4 | 2 | 41:19 | 37 |
4. | Feyenoord Rotterdam | 17 | 10 | 5 | 2 | 32:13 | 35 |
5. | Alkmaar | 17 | 9 | 7 | 1 | 41:25 | 34 |
6. | Groningen | 17 | 9 | 4 | 4 | 25:21 | 31 |
7. | Twente Enschede | 17 | 8 | 4 | 5 | 33:24 | 28 |
8. | Heerenveen | 17 | 5 | 7 | 5 | 25:26 | 22 |
9. | Sparta Rotterdam | 17 | 6 | 3 | 8 | 28:30 | 21 |
10. | Utrecht | 17 | 4 | 9 | 4 | 22:24 | 21 |
11. | Sittard | 17 | 5 | 4 | 8 | 25:34 | 19 |
12. | Almelo | 17 | 5 | 3 | 9 | 19:28 | 18 |
13. | Zwolle | 17 | 3 | 8 | 6 | 17:26 | 17 |
14. | Venlo | 17 | 4 | 4 | 9 | 27:45 | 16 |
15. | Waalwijk | 17 | 3 | 5 | 9 | 15:29 | 14 |
16. | Tilburg | 17 | 2 | 4 | 11 | 20:36 | 10 |
17. | Haag | 17 | 2 | 4 | 11 | 16:41 | 10 |
18. | Emmen | 17 | 0 | 5 | 12 | 17:45 | 5 |
Belgická liga
Výsledky 16. kola: Ostende - Kortrijk 2:1, Mouscron - Genk 2:0, Waasland-Beveren - Waregem 1:5, Charleroi - Mechelen 0:1, Gent - Antverpy 0:1, Beerschot - FC Bruggy 0:3, Cercle Bruggy - Standard Lutych 0:1, St. Truiden - Lovaň 3:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | FC Bruggy | 21 | 14 | 3 | 4 | 43:13 | 45 |
2. | Genk | 21 | 11 | 5 | 5 | 43:27 | 38 |
3. | Antverpy | 21 | 10 | 4 | 7 | 34:30 | 34 |
4. | Charleroi | 21 | 10 | 3 | 8 | 32:26 | 33 |
5. | Anderlecht | 21 | 8 | 8 | 5 | 30:25 | 32 |
6. | Ostende | 21 | 9 | 5 | 7 | 30:26 | 32 |
7. | Lovaň | 21 | 9 | 5 | 7 | 36:34 | 32 |
8. | Standard Lutych | 21 | 8 | 7 | 6 | 26:22 | 31 |
9. | Waregem | 21 | 9 | 3 | 9 | 32:35 | 30 |
10. | Beerschot | 21 | 9 | 3 | 9 | 41:45 | 30 |
11. | Kortrijk | 21 | 8 | 5 | 8 | 27:30 | 29 |
12. | Eupen | 21 | 6 | 9 | 6 | 26:33 | 27 |
13. | Gent | 21 | 8 | 2 | 11 | 29:29 | 26 |
14. | Mechelen | 21 | 7 | 5 | 9 | 32:36 | 26 |
15. | St. Truiden | 21 | 6 | 5 | 10 | 27:34 | 23 |
16. | Mouscron | 21 | 5 | 5 | 11 | 18:31 | 20 |
17. | Cercle Bruggy | 21 | 6 | 1 | 14 | 27:37 | 19 |
18. | Waasland-Beveren | 21 | 5 | 4 | 12 | 27:47 | 19 |