Dimitar Berbatov z Manchesteru United (vpravo) přijímá gratulaci od Javiera Hernandeze, k jednomu ze svých gólů v zápase s Blackpoolem

Manchester United otočil zápas v Blackpoolu a zůstává neporažen

• 41
Ještě na začátku 72. minuty dohrávaného duelu 16. kola anglické ligy vedl Blackpool nad dosud neporaženým lídrem soutěže Manchesterem United 2:0. V závěru duelu však hosté zápas otočili díky dvěma trefám nejlepšího střelce soutěže Dimitara Berbatova a jednomu gólovému zápisu Hernandeze.

Blackpool se ujal vedení v 15. minutě po trefě bývalého hráče United Craiga Cathcarta. Dvoubrankové vedení domácím zajistil těsně před přestávkou D. J. Campbell, který zaznamenal šestý gól v sedmi zápasech. United se dlouho nedokázali dostat do hry, pak je ale zachránily dva údery v rozmezí dvou minut.

Nejprve se v 72. minutě prosadil Dimitar Berbatov a krátce po něm vyrovnal střídající Javier Hernández. O vítězství United rozhodl druhou brankou v utkání dvě minuty před koncem Berbatov a s 19 góly si upevnil vedení v tabulce střelců Premier League.