Kinský dostal tři góly za osmnáct minut

Moskva - Fotbalisté FK Moskva nadále útočí na čelo tabulky ruské ligy. V dohrávce 11. kola si dnes poradili se Saturnem Moskevská oblast, který porazili 3:2. Český brankář Saturnu Antonín Kinský inkasoval v úvodu druhého poločasu třikrát v rozmezí osmnácti minut.

Zatímco celý zápas v dresu vítězů odehrál český záložník Tomáš Čížek, jeho
spoluhráč Roman Hubník se neobjevil ani na lavičce náhradníků.

Moskvanům patří druhá příčka v tabulce s dvoubodovým odstupem za vedoucím Spartakem. V dohrávce 16. kola Kazaň překvapivě snadno porazila Lokomotiv Moskva 3:0.

Již ve 2. minutě udeřil Rjazancev a později proměnil penaltu Budylin. Kazaň se tak dostala v tabulce právě před Lokomotiv na šesté místo. Oba celky mají shodně 23 bodů.

RAKOUSKO

Ani ve třetím utkání nepoznal Mattersburg v rakouské fotbalové lize porážku a vede tabulku. V dnešní dohrávce porazil Rapid Vídeň 3:2.

Duel začal v raketovém tempu. Ve 4. minutě už byl stav 1:1, když se nejprve prosadil domácí Carsten Jancker, o chvíli později skóroval vídeňský Mate Bilič. Mattersburgu vrátil vedení už ve 13. minutě Markus Schmidt.

Domácí pak nepoložil ani vyrovnávací gól do šatny a rozhodující trefu dal v 64. minutě Thomas Wagner.

NĚMECKO

Fotbalisté Bayernu Mnichov si zahrají posedmé ve finále německého Ligového poháru. V dnešním semifinále porazili ligového mistra Stuttgart 2:0. Skóre otevřel v osmé minutě
francouzský reprezentant Franck Ribéry, druhý gól přidal v druhém poločase Sandro Wagner.

Ve finále, které je na programu v sobotu v Lipsku, nastoupí Bayern proti Schalke a bude usilovat již o šestý zisk této trofeje.