TO JE TEN SPRÁVNÝ SMĚR. Škoda, že fotbalisté AS Řím se nevydali tam, kam

TO JE TEN SPRÁVNÝ SMĚR. Škoda, že fotbalisté AS Řím se nevydali tam, kam ukazuje střelec gólu do sítě Sieny Pablo Osvaldo. Favorit italské ligy jen remizoval 1:1. | foto: Reuters

Další favorit italské ligy je bez výhry. AS Řím odevzdal bod Sieně

• 4
Fotbalisté AS Řím se ani na třetí pokus nedočkali v italské lize vítězství. Ve čtvrtém kole sice díky brance Pabla Daniela Osvalda z 25. minuty vedli nad Sienou, hosté však dvě minuty před koncem trefou Roberta Vitiella vyrovnali na konečných 1:1.

AS má po třech odehraných zápasech na kontě stejně jako soupeř dva body a v tabulce patří římskému celku 14. místo. Siena, která díky Vitiellově zásahu ukončila čekání na první gól v novém ročníku Serie A, je o příčku horší.

Nový trenér AS Luis Enrique, který k mužstvu přišel v létě, tak po dnešní remíze stále čeká na své první soutěžní vítězství u týmu. V Serii A prohrál s Cagliari a remizoval s Interem Milán, v Evropské lize pak po výsledcích 0:1 a 1:1 vypadli Římané v předkole Evropské ligy se Slovanem Bratislava.

AS Řím - Siena 1:1 (25. Osvaldo - 88. Vitiello).