Daniel Muňoz (vpravo) z Crystal Palace a Enzo Fernandez z Chelsea hlavičkují.

Daniel Muňoz (vpravo) z Crystal Palace a Enzo Fernandez z Chelsea hlavičkují. | foto: Reuters

Chelsea v nastavení vybojovala vítězství na hřišti Crystal Palace

• 0
Po dvou porážkách slaví Chelsea v anglické Premier League vítězství na hřišti Crystal Palace 3:1 díky dvěma gólům v nastaveném čase. Domácí fotbalisté vedli od 30. minuty zásluhou Lermy, ale hned po přestávce vyrovnal Gallagher, který v Selhurst Parku v předminulé sezoně hostoval. Stejný hráč v závěru vstřelil vítěznou branku. Ve čtvrté minutě nastavení pak přidal ještě třetí gól hostů Fernández.

Chelsea zdolala Crystal Palace po třinácté za sebou a vyrovnala nejdelší vítěznou sérii ve vzájemných zápasech mezi dvěma kluby v historii Premier League. Aktuálně má stejnou bilanci také obhájce titulu Manchester City v utkáních s Bournemouthem.

V tabulce si Chelsea polepšila na desáté místo, Crystal Palace je patnáctý.

Crystal Palace FC - Chelsea FC 1:3 (1:0)

Branky: 30. Lerma - 47. Gallagher, 90+1. Gallagher, 90+4. Fernández. Rozhodčí: Oliver – Burt, Cook. ŽK:70. Lerma, 80. Muñoz - 90+2. Disasi, 90+5. N. Jackson. Diváci: 25 110.

Crystal Palace FC Henderson – Muñoz, J. Andersen (C), C. Richards, Mitchell – Lerma, Wharton – Ayew, Hughes (78. Ahamada), França (84. Édouard) – Mateta.

Chelsea FC Petrović – Gusto (84. Gilchrist), Disasi, T. Silva (61. Colwill), Chilwell (C) – Caicedo, Fernández – Madueke (46. Nkunku), Gallagher, N. Jackson (79. Sterling) – Palmer.