Cáchy - Bayern: radost Cách

Cáchy - Bayern: radost Cách - Nizozemský útočník Erik Meijer z Cách se raduje ze svého vítězného gólu proti Bayernu Mnichov. | foto: Reuters

Bayern vypadl s druholigovými Cáchami

• 3
Cáchy - Senzací skončil zápas čtvrtfinále Německého poháru, v němž neuspěl jeho loňský vítěz Bayern Mnichov na hřišti druholigových Cách a prohrál s nimi 1:2. Německý velkoklub tak neobhájí své loňské vítězství. Rozhodl o tom svojí brankou devět minut před koncem hlavičkou nizozemský útočník Erik Meijer.

Bayern prohrával od 33. minuty po brance Stefana Blanka, ale v závěru prvního poločasu vyrovnal Michael Ballack.

Před vyprodanými ochozy stadionu Hexenkessel domácí, kteří se  do semifinále poháru dostali po dlouhých 34 letech, od počátku Bayern přehrávali.

Mnichovský tým, který v úvodním utkání jarní části ligy jen remizoval s předposledním Frankfurtem, se nedokázal vymanit z útlumu. Po hodině hry si sice hosté vypracovali několik šancí, všechny ale spolehlivě likvidoval brankář Stephan Straub.