Diskuze

Znechucení, nesmysly obřích rozměrů. V Barceloně zuří kvůli sudímu

Fotbalová Barcelona začala nový rok porážkou a zuří kvůli výkonu rozhodčího. „Neodpískal pro nás dvě penalty, soupeř měl mít další červenou,“ vypočítával obránce Gerard Piqué po porážce 1:2 v Královském poháru na hřišti Athletiku Bilbao.

A ty dvě červené za neexistující fauly Barceloně nestačí?

0 0
možnosti

Athletic hrál skvěle, dokonale Barcu eliminoval, hlavně v 1. půli. Je pravda, že ten rozhodčí dělal hrozný chyby

0 0
možnosti

Pro barcelonský deník Mundo Deportivo píše o znechucení nad výkonem Borbalána.

Pane Nováku, bylo by možné vysvětlení této věty? Děkuji.

0 0
možnosti

Nejsem pan Novák, ale vysvětlím vám jí. Předpokládám, že vám nedá spát to "pro barcelonský". To znamená, že ten deník není objektivní, ale že straní Barceloně, je tedy pro barcelonský. Stačí to takto?

0 0
možnosti

H10o31n49z16a 13P38o19s39t

7. 1. 2017 7:42

No jo rozhodčí nepískali jejich standard. Když se prohrává, tak 2 penalty ať se to otočí a dobře to dopadne.

1 2
možnosti

kdyby tam tak "excelentně" nefilmovali při každým kontaktu, tak by jim ty skutečné fauly rozhodčí pískali "častěji".....

1 1
možnosti

A že si Piqué nestěžuje na naprosto vymyšlený faul, po kterém padl gól Barcelony. Ubožák.

5 1
možnosti

Nemůžu nikde najít vyjádření Piqueho po zápase s Chelsea v SF LM, co pískal ten Nor. Jinak rozhodčí ve Španělsku fakt otřes (aspoň tedy minulou sezónu), já bych po 20-ti minutách neměl kam zapisovat karty.

2 0
možnosti

Souhlas, ale mám pocit, že v SF LM nehrál - tehdy ještě hrál za ManU

0 0
možnosti

Když slavná Barcelona nedokáže vyhrát ani proti 9 hráčům, tak by brečet vůbec neměla.