Jean-Philippe Mateta z Crystal Palace skóruje proti Arsenalu. | foto: AP

Žádný gól, žádný bod. Arsenal na Crystal Palace hned třikrát inkasoval

• 6
Zpátky na čtvrtou příčku? Kdepak. Fotbalisté Arsenalu zápas na stadionu Crystal Palace nezvládli a v dohrávce 31. kola anglické Premier League podlehli hladce 0:3. Arsenal tak zůstává v tabulce pátý o skóre za Tottenhamem, který však odehrál o zápas víc.

Podzimní vzájemné utkání skončilo nerozhodně 2:2, Arsenal tenkrát v domácím prostředí srovnal až v páté nastavené minutě. A ani teď nebyl úspěšný.

Domácí poslal v londýnském derby do vedení v 16. minutě hlavičkou Mateta, o osm minut později přidal druhou branku Ayew.

Wilfried Zaha z Crystal Palace prchá s míčem obraně Arsenalu.
Brankář Aaron Ramsdale po porážce Arsenalu.

Ve druhém poločase pak skóre uzavřel Zaha, který proměnil pokutový kop a připsal si desátou trefu v sezoně. Arsenal prohrál po pěti výhrách na hřištích soupeřů za sebou. Crystal Palace se po vítězství posunul na deváté místo.

Pondělní výsledek 31. kola: Crystal Palace - Arsenal 3:0 (16. Mateta, 24. Ayew, 74. Zaha z pen.).