Diskuze

Ibrahimovic odvrátil z penalty v nastavení porážku Manchesteru United

Fotbalisté Manchesteru United zachránili v 31. kole anglické ligy domácí remízu 1:1 s Evertonem až díky proměněné penaltě Zlatana Ibrahimovice ve čtvrté minutě nastavení. Prodloužili tak sérii bez porážky v Premier League na 20 zápasů a udrželi páté místo v tabulce.
RK

tohle by rozhocimu v cesku neproslo. ruka v 94 min ve vapne musi byt 2 milion % tni

1 1
možnosti
PH

Tak hlavně aby MU neskončil letos mezi prvními pěti a budu spokojen.

MC

Mohli jste napsat, ze Sunderland posledni. To by vsak as nebylo tak napinavo, ze?

0 0
možnosti
MC

Hlavne takhle nemuze zahrat obrance, jeste pred golmanem. Diletanstvi. A Leicester? Jede jak pila. Zitra vsak slagr Chelsea- City. Moc tesim

0 0
možnosti

Hm, tak podle pana Rady se v prodloužení penalty kopat nemají. Ibra si dovolil moc. Pozveme jej na komisi! ;-)