Diskuze

Vítězný byl až čtvrtý gól, dal ho Lokvenc

Až infarktová 87. minuta rozhodla o vítězství českých fotbalistů nad Finskem. Soupeř v Teplicích vyrovnal dvoubrankovou ztrátu a ve finiši měl na dosah vítězství. Jenže brankář Čech gólovou střelu vyrazil a z protiútoku dal Lokvenc vítěznou branku. Česko vyhrálo v boji o MS 2006 nad Finskem 4:3 a v 1. kvalifikační skupině se posunulo na druhé místo.

Niki Lauda

29. 3. 2005 10:30
PRÁVĚ TENHLE ZÁPAS
ukazuje velké mužstvo. Jedné hvězdě (Poborský) se nijak zvlášť nedaří, ostatní ho zastoupí. Největší gólová hvězda (Baroš) se ke svým útokům moc nedostane a dře jako bulhar na hranici vlastního zdraví (proto je taky hvězda). Psychický šok z vyrovnání už jasného zápasu deset minut před koncem se podaří překonat. A šťastný konec je založen fantastickým zákrokem gólmana, kterej jinak v zápase moc nezářil. Díky !!! Skělé !!!
0 0
možnosti

transalp96

28. 3. 2005 16:43
Matka rozhodciho Colina a tata Frisk
Poborsky?To byl mizernej vykon.Evidentne pokracuje v tom,co predvadi ve Sparte.Rosa,na to se da koukat s radosti a taky me potesil Lokvenc,Polak,Plasil.Rosa by mohl jednou nahradit Nedveda.Toho uz repre stejne nezajima.Bylo to stastne vitezstvi, treba se obrana vzpamatuje a uz se o nas nebude pokouset infarkt.

rosa
musí se nechat, že Rosa je asi fakt zázračnej talent, když je schopnej zahrát i potom, co je už několik let totálně zadrbanej v nějakým deb**ním Dortmundu...
0 0
možnosti

MilanMilanMilan2

27. 3. 2005 22:41
Ten fotbal mne bavil
Bylo to napínavé, pro silnější nervy a nakonec s dobrým koncem. Šoula to zachránil. Rosický měl největší zásluhy, obrana a Karel se musí nad sebou trochu zamyslet. Dobrý byl Polák, pro mne nejpříjemnější překvapení, Karel překvapil svým málo vídaným kiksem. U Čecha jsem na rozpacích: na konci to vysloveně zachránil (a pak Šoula), ale jinak jsem tak slabý výkon u něho už dlouho neviděl. Prostě asi nebyl ve své kůži, snad měl chytat Blažek, alepoň od druhé půle určitě.
0 0
možnosti

chobotel

27. 3. 2005 20:28
.
7 gólů, vítězství, trocha nervů - co ví byste chtěli?  Bezva fotbal.
0 0
možnosti

PepsiMax

27. 3. 2005 20:37
Re: .
Doufám že aspoň s tou Andorrou udržíme vzadu nulu :-)
0 0
možnosti

peca_p

27. 3. 2005 13:59
navrhuju
vymazat vsechny prispevky od JUDr_Jurajko_Janosik jsou upne off-topic a jejich uroven je pod bodem mrazu.
0 0
možnosti

Satros

27. 3. 2005 8:33
střídání
I když uznávám trenéra Briknera za nejlepšího trenéra,tak si včera vybral slabší den,řekl bych,že byl nejhorším článkem našeho družstva.Tak hýbat se sestavou,nemá obdoby.Obrana samý kix a on ji nechá hrát až do konce.Hrůza.