Brazilec Neymar proniká mezi Mohammedem Kudusem a Iddrisou Babou z Ghany.

Brazilec Neymar proniká mezi Mohammedem Kudusem a Iddrisou Babou z Ghany. | foto: Reuters

Fotbalisté Brazílie porazili v přípravě Ghanu, dvakrát se trefil Richarlison

• 0
Fotbalisté Brazílie porazili v přípravném utkání ve francouzském Le Havre 3:0 Ghanu a vyhráli šestý zápas za sebou. Dvě branky po Neymarových přihrávkách vstřelil Richarlison, jednou se trefil Marquinhos.

Všechny góly padly už v prvním poločase. Kapitán Paris Saint-Germain Marquinhos otevřel skóre v 9. minutě hlavičkou po rohu Raphinhy. Útočník Tottenhamu Richarlison ve 29. minutě přízemní střelou bez přípravy zvýšil a pět minut před přestávkou završil výsledek hlavičkou po Neymarově přímém kopu.

V úterý se Brazilci utkají v Paříži s Tuniskem.