Julian Brandt (vpravo) z Německa a Phillipp Mwene z Rakouska bojují o míč.

Julian Brandt (vpravo) z Německa a Phillipp Mwene z Rakouska bojují o míč. | foto: AP

Němečtí fotbalisté prohráli přípravu i v Rakousku, Sané napadl soupeře

• 5
Němečtí fotbalisté vyšli i v druhém listopadovém přípravném utkání naprázdno. Po čtvrteční domácí porážce od Turecka (2:3) prohráli ve Vídni s Rakouskem 0:2. Svěřenci trenéra Juliana Nagelsmanna odehráli téměř celý druhý poločas v oslabení po vyloučení Leroye Saného za napadení soupeře.

O výhru Rakušanů vedených německým koučem Ralfem Rangnickem se před 46 000 diváků zasloužili Marcel Sabitzer v 29. a Christoph Baumgartner v 73. minutě.

Nový kouč Němců Nagelsmann má po čtyřech zápasech od nástupu k týmu pořadatelské země mistrovství Evropy bilanci jedné výhry, remízy a dvou porážek.