Diskuze

Synot zlomil odpor soupeře a snadno zvítězil

Synot potvrdil, že v na stadionu v Uherském Hradišti branky nedostává, naposledy to bylo před šest set dvaceti minutami. Hosté z Budějovic dlouho drželi bezbrankovou remízu, ale v nastaveném čase jejich odpor zlomil Kostka. Po přestávce pak domácí přidali další dvě branky a snadno zvítězili.

barnabas_666

11. 4. 2004 14:09
Vozábal
Nejvíc mě dostalo zranění Vozábala. Hodili ho na nosítka a ne že by ho za čárou sundali, ale rovnou s ním zapluli dovnitř tribuny. Pak jsem to na chvíli přestal sledovat, až mě napadlo, v kolika lidech Dynamo hraje. Snad dobré čtvrt hodiny hrálo o deseti! Zřejmě nová taktika, protože na jaře nám přesilovky moc nejdou.
0 0
možnosti

VascoDaGama

11. 4. 2004 11:14
Super
Musím říct, že včerejší zápas byl skvělý. Nesouhlasím s hodnocením v článku, které vyznívá tak, jakoby Synot převážnou většinu 1. poločasu nedokázal vytvořit kloudnou akci. Spíš to byla smůla (trojitý závar před brankou budějovických, to se hned tak nevidí ). Ale o to nepochopitelnější mi je, proč je Synot doma opravdu extratřída (vždyť včera mohl vyhrát klidně 5:0) a venku bezzubý sparing partner, který ochotně rozdává body Příbrami nebo Opavě. S tím se musí něco zásadního stát.

Teď je hlavní dovézt něco z venku!!!
PRVNÍ FC SYNOT, KORUNKY Z MORAVY, MY VÁS HOŠI NIKDY NEZRADÍME, PROTIVNÍKY VŠECHNY PORAZÍME! PŮJDEM SPOLU DO BOJE, VYHRAJEME TROFEJE, S MODROBÍLOU BARVOU NA TVÁŘI, NAŠE HVĚZDA OPĚT ZAZÁŘÍ!!!...
SYNOT
0 0
možnosti

cynik

10. 4. 2004 22:50
Re:
Nazdar Misyn,dnes jsem bohuzel na fotbale byt nemohl,myslim,ze uspech v Olmiku je docela realny,oni zas nejaky extra fotbal doma nehraji!
0 0
možnosti

aaaaaa

10. 4. 2004 22:37
!!! JEDINĚ DYNAMO !!! Nevadí spravíme si chuť doma na Liberci, bestak už nám o nic nejde, ligu jsme zachránili, do Intertota nepřihlásili, v klidu si dostavíme stadión a budeme se těšit na letní posili a příští sezónu !!! Jo a blahopřeji Synotu, výsledek 3:0 vypovídá, že fakt asi byli lepší !!!