Diskuze

Slovácko - Slavia 1:3, dva góly dal Jurečka, rozhodl ten z dálky po chybě Heči

První gól z nádherné střely, druhý z velké dálky po chybě brankáře, třetí z penalty. Slávističtí fotbalisté si smlsli na svém oblíbeném soupeři, v 26. kole vyhráli na Slovácku 3:1 a minimálně do nedělního večera jsou v čele tabulky.
HM

H58o26n46z19a 47M50á10z36a

31. 3. 2024 10:32

Nejslabší článek Slovácka - no přece Heča. Byl to a je to jen průměrný brankář. Jinak se mně líbí ty kecy Jurečky - na otázku zda mu pomohl vítr, odpovídá mimo mísu- opravdu legrace na place!!

Takže díky Hečovi si Slávie odvezla všechny body, výkon nebyl z těch nejlepších je to vždy po repre přestávkách.

0 0
možnosti
JP

Koukám že Jurečka porazil bývalý tým. To musí naštvat.

MB

Heča si vzpomněl na své “koukání” na letící míč jako, když byl ještě ve Spartě...

6 0
možnosti
MM

Totéž dělal nedávno při zápase se Spartou, asi to bude jeho stálým zvykem.

2 0
možnosti
VB

Počet kopaných penalt v tomto ročníku: Slavie 9, Sparta 3,

Počet červených karet: Slavie 2, Sparta 8.

Už se těším na zítřejší pláč Sešívek, jak rozhodčí nadržují Spartě.

10 18
možnosti

P40a79v19e71l 63Š24i36m79e34k

30. 3. 2024 19:57

Když si Sparty nikdo nevšímá, tak si to sebestředně vymyslíte.

5 3
možnosti
JD

Jediné bych Trpišovi vyčetl že Juráska dáva málo. Mladý kluk a může mu to otrávit. Potrebuje hrát. Tak aspoň 20 15 minut ne 5

9 0
možnosti

Miluju tyhle lidi, co odchází před koncem.

Slovácko dnes hraje dobře a nemít v bráně sněhuláka, mělo úplně v pohodě minimálně na remízu, ale na stadionu stejně asi probíhá požární cvičení.

Škoda, že tolika lidem nestojí hráči za to, aby jim po zápase zatleskali.

20 0
možnosti
JD

Nechápu proč se všichni čílej,trenéři ,hráči i diskutéři . Prostě je Slavie lepší nestači na ní. Nejen dnes ale i jindy se počitaji penalty atd. Neda se svítit.

6 0
možnosti

Dnes teda Slavia rozhodně nějak lepší není. Jenže když Heca pustí dva laciné góly a ještě vyrobí penaltu, tak co s tím?

8 0
možnosti
JD

Golman Heča ma dobrej den. Dva fiky zdálky a jeho penalta?!! Nic moc.

3 0
možnosti

Heca zdravi Spartu!

1 0
možnosti

Neříkali náhodou, jak se na zdržování zaměří?

Proč teda Staněk nedostane žlutou, ale je místo toho slovně napomínán? Tohle je snad každý zápas a je úplně jedno, kdo hraje. Brankář prostě dostane žlutou až v posledních minutách a do té doby může vesele zdržovat.