Diskuze

Plzeň - Jablonec 4:2, mistr prohrával, ale po přestávce vydřel výhru

Fotbalisté mistrovské Plzně zdolali doma 4:2 ambiciózní Jablonec. Západočeši sice prospali první půli, ale po přestávce zápas jasně ovládli. Za domácí se brankově prosadili dvakrát Ďuriš, z penalty Horváth a Kolář, za hosty už v prvním poločase skórovali Lafata a Kopic.
MT

tymak

18. 9. 2011 11:24
....

Mimochodem, nezdá se vám, že Horváth letos mnohem méně podporuje ofenzivu a jen nakopává dlouhé balony z vlastní poloviny?

0 0
možnosti
TB

mobilis in mobili

18. 9. 2011 11:28
Re: ....

Tak rok od roku to pro něj musí být s pohybem těžší. Ale tak třeba tak má hrát, navíc mně se to zas tak moc nezdá. A v Kodani to z vlastní půlky rozdával náramně :-)

0 0
možnosti
VK

Vomejt

18. 9. 2011 9:41
Už aby byl zdravej Pavlík ...

... přišlo mi, že se Marek moh při prvním gólu Jablonce víc snažit ...

0 0
možnosti
TB

18. 9. 2011 11:26
Re: Už aby byl zdravej Pavlík ...

Souhlas. Marek Čech na mě působí v malém vápně ve všech zápasech značně nejistě a nerozhodně. Ale i obrana má dost děr, nechává soupeřům moc prostoru

0 0
možnosti
LP

a4xy03

18. 9. 2011 9:33
Rozhodčí vs.Plzeň

Bohužel se potvrdilo, že rozhodčí Plzni písknou, co jiným týmům ne.

To je zajímavé

... v minulém ročníku hrála Plzeň podstatně lépe vždy v prvé půli. Až se novináři ptali Vrby, jestli to není špatnou kondicí (což ho rozčilovalo). Teď zase hrají lépe ty druhé poločasy ... No snad proti Barceloně jim vyjdou oba.

0 0
možnosti
VK

Magor111

18. 9. 2011 7:56
Já nechápu...

Proč se tu Bar,Jura, ACSJi..., čílí, penalta přísná ale byla, Kopic udělal chybu měl si před něj dát tělo a Řezník by do něj vrazil a fauloval by ho, ofsajd před gólem na 3:2 nebyl ani náhodou,  před 4 gólem tam nějakej Plzeňák trefil tuším Vošahlíka, v Anglii normální souboj tělem jen tady se všichni diví......PS: Vrbo, až příště nebude moct hrát Jiráček (jinak na kraji byl tak dobrej) ve středu zálohy, tak tam nestrkej Trappa ale dej tam Daridu!!

0 0
možnosti
E

ertz

18. 9. 2011 8:04
Re: Já nechápu...

Já je celkem chápu. Rozhodčí podlě mého názoru připískával Plzni. Ano penaltu mohl písknout a udělal tak rád

Re: Penalta ?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co jako? Dostal se před něj, zatáhl hi za ruku a ještě Ho podrazil, nechtěně.jasná pentle, nevím co pořád o ní melete...

0 0
možnosti
MT

tymak

17. 9. 2011 23:59
náhradníci

Hlavně mě potěšilo, že podali velmi solidní výkony i hráči, kteří nepatří do základní sestavy jako Řezník, Darida nebo Hora.

0 0
možnosti
E

ELAPHURUS

18. 9. 2011 7:42
Re: náhradníci

Darida ke konci pěkně Jabloneckým namazal.....za stavu 3:2.....

0 0
možnosti
VH

Thehubi7

17. 9. 2011 23:46
Chudák Sparta

teda musim říct, že sparťanský fans jsou docela chudáci, když v situaci, kdy Sparta suveréně vede ligu, má náskok 5 bodů, zápas k dobru a ještě k tomu vyhráli v Plzni, brečí a bojí se po vítěztví Plzně, aby je nakonec nedohnala.:-P:-P;-D

Jinak Plzeň dneska ukázala že nemá zas tak úzkej kádr, a i v zápase, kde nastupovali náhradníci, dokážou předvádět nádhernej fotbal;-)