Diskuze

Pavlík se před penaltou rozhodit nenechal

Petr Pavlík. Tak se jmenuje muž bez nervů, který posunul fotbalisty Brna zase o něco blíž záchraně první ligy. Včera v Ostravě proměnil ve druhé minutě nastaveného času penaltu a vyrovnal na 1:1. "Je to divné, ale byl jsem klidný, přestože se mě soupeř před penaltou snažil různými řečmi rozhodit," tvrdí Pavlík.

ravo

4. 5. 2006 20:11
:-)
Proč by se taky měl nechat rozhodit, když věděl, že se penalta bude tolikrát, kolikrát to bude nutné

Když se může skoro v každém zápase
pískat vymyšlená penalta ve prospěch Slavie, proč by to nešlo jednou pro Brno. Přeci nechcete, aby sestoupilo z ligy takové velké ošklivé město ? Baník to unese, Brnu to snad píchne a jestli měla paní Matějková vsazeno na remízu, tak byla určitě taky ráda.
Trochu nadhledu chachaři. Nebulte jak slavíci.

je to 1:1
Nevím, co tady řešíte?! Ostrava udělala prasárnu u nás na podzim a v Ostravě byla odpískána přísná penalta! Je to 1 : 1!! Doufám, že se dál tohle skóre rozšiřovat nebude...

2. poločas
v podání Baníčku byl perfektní, až exhibiční. Bylo se na co dívat a každá akce končila nebezpečnou situací. I když Brno nemá zrovna špatnou formu, ale včera byli za diváky. Je na Baníku vidět opravdu zlepšení, tak jen ať do poháru vydrží
0 0
možnosti

minolt

4. 5. 2006 15:32
Re: 2. poločas
Změna nastala s odchodem Foresta, který byl včera totálně tragický, kromě jednoho úniku a střely nic nepředvedl....
0 0
možnosti

zahryd

4. 5. 2006 15:22
BRNO BRNO B.U.Z.ER.ANTŮ PLNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
možnosti

Kundič

4. 5. 2006 15:28
Re: BRNO BRNO B.U.Z.ER.ANTŮ PLNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zahryde, ty ani neumíš napsat slovo buzerant, tak drž piču a krok...
0 0
možnosti

milvot

4. 5. 2006 14:25
Můžou si za to sami -
Baníkovci brečí kvůli penaltě.....Podle vývoje si zasloužili vyhrát. Musí ale dávat víc branek než jednu ( za to rozhodčí nemůže ) Jasně, že se jim pak penalta v prodloužení nelíbí!!! Jen ať si vzpomenou na remízu 1:1 v Brně!!!
0 0
možnosti

majkl87

4. 5. 2006 15:14
Re: Můžou si za to sami -
Penalta v prodloužení, ale jaká??? Když se navíc podobných situací objevilo v zápase na Střihavku několik! Prostě si Brňáci rozhodčího tentokrát zaplatili. Jinak mám Brno docela rád a sestup už  muv žádném případě nepřeju.
0 0
možnosti

dorman

4. 5. 2006 13:56
Vas to nebavilo? Vlastu ano a o to jde:o)
V prvni puli bylo Brno trosku lepsi, ve druhe zase Banik-
zapas ale na remizu nekoncil ,tak tomu pomohl Matejek.  Mne bavil pomezni pod sektorem C, v prvni puli zapomel co to ofsajd je,ale to moc Brnu nepomohlo (se nemohli ani trefit do brany ) ve druhe puli si vzpomel a Baniku ofsajdy maval jako na 1.Maje ) famozni byl odmavany ofsajd, kdyz si jeden z banikovcu sam svoji hlavicku dobehl a hnal se do precisleni 3 na 2. To se, jak rika Mr- Kostal, bavili vsichni i na Bazalech.
0 0
možnosti

cerna_svine

4. 5. 2006 14:23
Re: Vas to nebavilo? Vlastu ano a o to jde:o)
Jen dva postřehy ke tvému příspěvku: Coby rozhodčí jse ty situace viděl možná maličko méně zaujatě. Takže: v první poločase asistent správně pustil Simra do brejku, protože on vybíhal z hloubi pole a v ofsajdové pozici stál asi tři metry od něj Zelenka, který dával najevo, že nebude hrát. V ofsajdu byl Simr o něco později, asistent praporek nezvedl, ale rukou jasně ukazoval, že dává výhodu, protože baló už stejně držel Raška.  A ten "úsměvný/ ofsajd taky odmával dobře, protože Střihavka si sice poslal přihrávku sám sobě, ale Magera (nebo kdo to byl) stál v tu chvíli v ofsajdové pozici a dosprintoval během tří vteřin až ke Střihavkovi, címž podle pravidel ovlivnil hru. Takže se zvedalo správce. Mne na tom asistentovi spíš vadilo, že se opakovaně tlemil na lidi do hlediště.

Co
kdyby sme penalty úplně zrušily, aspon by se pořád neřešilo jestli ta penalta je nebo neni OK. V tomhle ročníku snad podle hráčů nebyla žádná penalta OK
0 0
možnosti

Ravanelli

4. 5. 2006 10:33
Re: Co
Zrušíš penalty, a Slavia bude hrát o sestup.
To by asi nešlo !
0 0
možnosti

Mouchard

4. 5. 2006 10:16
Tak Sivoku,
zvedni poklop a zalejzáme: Řepák, Zábavávník, Maltášovic, Kyselák,...
Pořadí nejlepších fotbalových klubů: 1. Liverpool a Inter Milán oba 337, 3. Barcelona 278 ... 76. Slavia 138, 157. Ostrava 98, 165. Teplice 95, 194. Sparta 87.