Diskuze

Liberec měl kopat v Teplicích penaltu, soudí komise rozhodčích

Fotbalisté Liberce měli v pátečním utkání 9. kola první ligy v Teplicích za stavu 1:1 zahrávat pokutový kop. Podle komise rozhodčích totiž sudí Pavel Julínek chyboval, když v 64. minutě neposoudil jako penaltu stažení Zdeňka Folprechta Michalem Jeřábkem. Liberec nakonec utkání prohrál 1:2.

Proč komise rozhodčích řeší jen některé "sporné" momenty?

2. 10. 2017 21:12

Neuznání regulérního gólu Slavie - dalšího - pro "offside" bylo v pořádku, jo ?

No, škoda, nebýt to třetí hrubá chyba ohledně gólů ve 4 posledních zápasech, myslel bych, že je to jen náhoda.

Náhoda jen je, že Plzni se tohle nestáva ...

2 4
možnosti

Plzni se stalo to samý - neuznanej regulérní gól. Stačí nebejt hloupě zaslepenej.Rv

0 0
možnosti

Bohužel, chyb sudích je v kopané příliš mnoho. Je to netransparentní sport, ve kterém rozhoduje něco jiného, než kvalita hry.

4 0
možnosti

Penaltu, kterou měla kopat Plzeň po ruce Bohemky neřeší pochopitelně nikdo?

1 3
možnosti

A tak, on už nám ochotník Julínek zase píská...

1 0
možnosti

A penaltu Teplic komise neřešila? To byla simulace, že Lafata je proti tomu herec Národního divadla. Liberec byl rozhodčím v Teplicím chladnokrevně zaříznut.

2 3
možnosti

Ano, jak prohlásili Bosák se Zelenkou v první půli. I Teplice měly kopat penaltu.