Diskuze

Jablonec - Sparta 1:1, hosté vedli, hráli v přesile a ještě málem podlehli

Sparťanští fotbalisté opět zklamali, po dalším nevýrazném a nepovedeném výkonu ztratili další body. Ve vloženém šestém kole v Jablonci remizovali 1:1, přestože takřka celý druhý poločas hráli v přesile. Sparta vedla díky Daňkovi, domácí v závěru půle srovnali gólem Kratochvíla.
KS

K73a29r31e73l 79S92e46i76d96l

31. 8. 2022 11:56

Jediný Daněk se snaží obejít obránce a vniknout do šance. Ostatní jenom po vzoru házené jenom krouží okolo zóny obrany. Když narazí na soupeře tak se zastaví a koukají komu přihrát. Pochopitelně není komu. Tak to hrají zpět do obrany, v horším případě až brankáři. A to třeba i od hranice pokutového území. Chybí tvůrce hry, třeba mobilizovat Dočkala.

2 0
možnosti
VN

Pokud Sparta staví tým pro klidný střed tabulky, tak je na správné cestě.

0 0
možnosti
JK

Tak nám slíbili, že v Jablonci napraví domácí plichtu s Bohemkou. Nejenže nic nenapravili, ale dokonce ztratili další dva body s outsiderem a navíc při dlouho trvající přesilovce. Ze Sparty je jen slibotechna a skutek utek. Měli by se asi přejmenovat, protože už nejsou hodni této značce se slavnou tradicí.

1 0
možnosti
JH

bída, takhle neuspějí ani s posledním v tabulce, posily ? Jankto , Sadílek ani jeden nemá na to aby byl týmovým tahounem !!

0 0
možnosti
DN

Jestli oni sparťané nejsou po trenincích nějak unavení, tak berou zápasy jako "regeneraci"...

0 0
možnosti

Jen berme stále chyby na sebe, vždyť se nic neděje. Prachy jdou všem dal. Najednou bude nešťastná prohra v poháru, za kterou bude moci teren nebo rozhodčí a máme z toho na konci roku krásně šesté místo.