Diskuze

Bohemians - Olomouc 1:1, hosté berou šťastný bod, přežili i penaltu

Ani na sedmý pokus fotbalisté Bohemians neporazili Olomouc v první lize. V utkání 13. kola k tomu ovšem měli blízko, jenže proti rozjetému nováčkovi zahodili několik slibných šancí včetně penalty a musí se spokojit s remízou 1:1. Sigma se díky získanému bodu posunula v tabulce na druhé místo před Slavii.

Gól Plška byl famózní a ta ekvilibristika Chorého před ním úchvatná. Sigma prodloužila sérii bez porážky, která se v klubové historii bude jistě vyjímat vysoko. Kdo by to byl v červenci řekl, že po 13 kolech bude mít 1 prohru (a ještě navíc těsnou a docela smolnou). Dnes si bude Olomouc přát úspěchy Brna, Zlína a Plzně a upřímně se těším na poslední 3 zápasy, které budou vrcholem celého podzimu.

4 0
možnosti

Bohemka ztracené body. Jílek férově přizna ,že měla Sigma veliké štěstí. No jo, není Jílek jako jílek..

0 0
možnosti

JZ jako vždy... Jenom provokační plky.

Jinak dneska slušnej zápas. Spravedlivá remiza, první půle lepší Olomouc, druhá klokan. Škoda penalty, ty jsou nějak v poslední době prokleté. U těch dvou závarů ve druhé půli jsme už řvali gól. Přišlo mi, že Olomouc ve druhé půli odešla fyzicky. Klokan konečně bojovnost jak má být. Zápasu by slušelo min. 5 minut nastavení i díky polehávání olomouckých ve 2. poločase. 2 minuty jsou výsměch Rv

5 1
možnosti

J98a55k26u44b 23Z60e64m38a36n

4. 11. 2017 22:49

JZ sice podle tebe provokativni plky, ale ty jsi tu v jednom prispevku v podstate jen popsal to, co on tu pise nekolika prispevky.

0 1
možnosti

Bohemka už na penaltách letos tratila 4 body (na Zbrojovce a dnes). Možná by stálo za to je zahrnout do tréninku. Sigma je nováček, hraje venku a přitom je favorit. Paradox, ale příjemný. Letos liga baví!

7 0
možnosti

co rict, zlaty bodik... prvni polocas z obou stran hrozny, druhej jasne v moci bohemky... radakovic nezahral a celej tym mel co delat, aby ho nahradil, snad to bude priste lepsi. sance na obou stranach, bohemka jich mela na dva tri zapasy a dvax vic nez sigma, aspon ten druhej polocas bavil divaka R^

možnosti

zeleny falesny klub by nemel hlavne okradat lidi o dane a byt nekde v amaterske lize

2 5
možnosti

Olomoucká bublina splaskává.

1 7
možnosti

ano, uz deset kol neprohrala ;-D uznavam ze dnes s velkym stestim... neni tam ta lehkost, ale to je dano tim, ze s ni uz moc mancaftu nebude hrat otevrenej fotbal, protoze se boji a tak se musi sigma srovnat s novou situaci, snad se jim to brzo povede

8 1
možnosti

J89a79k44u79b 24Z88e61m56a79n

4. 11. 2017 19:53

Škoda. Jasná převaha, spousta šancí a jen remíza. Olomouc se za celý zápas dostala jednou za půlku a stačilo jí to k remíze.

4 11
možnosti

falesny zeleny klub pumpovany z dani vsech nas by se mel pakovat do amaterske sfery.

4. 11. 2017 19:47

Olomouc od 70. minuty leží, válí se a zdržuje. A to je nejchválenější mužstvo ligy.