Diskuze

Budějovice - Slavia 2:1, venku a bez Latky se nedaří, potvrdili hosté

Na hřištích soupeřů a navíc bez opory v osobě stopera Latky se nedaří, potvrdili fotbalisté Slavie. V utkání 14. kola prohráli v Českých Budějovicích 1:2, když se do hry pořádně dostali až ve druhém poločase a snížili deset minut před koncem.

sou to D... už mě S.... stavět na latkovi jediném hráči ať jdou do Pr....... sem Slávista a už toho mám plný zuby;-ORvRv!!!!

1 0
možnosti

Jen je nepochopitelné proč se Dynamo pokaždé když vede, a to i o 2 góly nechá pak zatlačit a pak buď zápas zbytečně zremizuje, nebo prohraje. Včera výhra jen Daňkovou zásluhou. Při tom by mělo spíš přijít zklidnění a přidání třetího pojišťovacího gólu. Ale to je asi problém mnoha našich mužstev. Vítězství o 3 a více gólů jsou téměř neznámou věcí v naší lize. Ale dobré 3 body.

3 0
možnosti

J24a60n 92N70o86v57á41k

10. 11. 2012 12:48

nejen našich, i v evropských pohárech vídáme bránění hubeného výsledku a přestože to povětšinou špatně pro vedoucí tým dopadne, zkoušejí to pořád dokola:-/ viz třeba Šachťar s Chelsea

2 0
možnosti

Druhý gól Dynama stál za to R^ Jen tak dál, gratulace do Budějek R^

6 2
možnosti

To ano, fotbalově řešeno od začátku až do konce.

1 0
možnosti

Slávia bez Latky je dost slabá a i s Latkou se umí namotivovat leda tak na Spartu.

5 0
možnosti

J70o11s68e87f 60H48a42š74e15k

10. 11. 2012 8:22

Sestupující Sla-vyje nikoho NEZAJÍMÁ . TO JE REALITA !

9. 11. 2012 22:27

Konečně Budějovice začínají trochu vyhrávat... snad se jim bude dařit i nadále.

11 6
možnosti

J26a48n 60N24o29v90á44k

10. 11. 2012 6:48

Včera vyhráli nad silným, perspektivním, dobře organizovaným kandidátem mistrovského titulu...:-)