Diskuze

Liberec - Teplice 2:0, dva góly během chvíle, domácí slaví druhou výhru

Liberečtí fotbalisté slaví druhé ligové vítězství. V utkání 9. kola porazili Teplice 2:0 a získali čtyřbodový náskok na sestupovou příčku. Zápas rozhodly dvěma góly v rozmezí čtyř minut v úvodu druhé půle. Teplice naopak potřetí za sebou prohrály.

H37o19n16z38a 14M35á51z60a

2. 10. 2016 20:57

Výborně chlapci, teď již jen osm bodů ztráty na Spartu a vyšoupnem ji z pohárů. Na ty běžce před ní z největší pravděpodobností už nedosáhnem. Dík dobrej fotbal. Jen tak dál.!R^R^

2. 10. 2016 19:04

Šášulové z Teplic se opět předvedli. Přes šťastnou výhru na Dukle jsou na tom stejně jako loni za Vavrušky. Další komentář netřeba :-/