Diskuze

Olomouc - Ostrava 2:3, hosté ztráceli dva góly, obrat dokonali v nastavení

Nevídané drama přinesla dohrávka 27. kola první ligy. Ostravští fotbalisté v přímém souboji o záchranu v Olomouci brzy prohrávali o dvě branky, během úvodní půlhodiny přišli o tři zraněné hráče, ale nakonec zvítězili. Rozhodující gól dal ve třetí minutě nastavení De Azevedo.
DM

I kdyby Sigma sespoupila, není dobré hysterčit a používat výrazy jako "klinická smrt".

O co jde? Rok ve II. lize, postup, oslava a následuje I. liga - titul, opět oslava v Moulin Rouge Paříž atd. Takhle se musí uvažovat, pozitivně.R^

1 0
možnosti
LP

Po odchodu kontroverzního /ale úspěšného/ JUDr. Kubíčka je Olomouc v permanentní krizi a padá stále níž a níž. Přitom hráčský kádr je určitě lepší než ta parta vysloužilců v Příbrami. Jenže dnes se většinou rozhoduje v zákulisí a tam je ten jejich boss jednička.

0 0
možnosti

Měl jsem od počátku takové tušení, že Baník ty tři body může získat a třeba i v nastavení....A ono to vyšlo, skvělý obrat, Azevedo i všichni předvedli výkon se kterým by i vždycky doma zvýhodňovanou Spartu pokořili, smekám a bravo, po dlouhé době jsem na Baník pyšný!!!

2 0
možnosti

Zápas jsem bohužel neviděl. Ale jako celoživotnímu fandovi Baníčku se mi tady ty komentáře čtou moc dobře :-)

1 0
možnosti
JK

J62a88n 39K85r60u19p84k77a

6. 5. 2014 10:17

Klobouk dolu kluci banikovsti. Prijit o tri hrace, prohravat 0:2 a jeste to otocit ... Respect R^

6 0
možnosti
KU

Jako nezaujatého diváka mě tento zápas velmi bavil R^

3 0
možnosti

smekám před Baníkem a to ho teda fakt nemusím. Všechna čest, takhle se bojuje o záchranu!!

11 0
možnosti

Disciplinárka by asi měla zpětně hodně dlouhou stopkou potrestat ten jen sudím neviděný faul na Lindpereho (byla by to penalta) - ona se jařmová kost opravdu nezlomí sama od sebe. Ale Paták měl zjevně své notičky - první gól Olomouce z ofsajdu, pak ta neodpískaná penalta, hodně podivná žlutá pro Baránka (jeho osmá...), nastavení místo 3 minut 5 minut...Naopak v první půli nastavil jen 3 minuty, ač se nehrálo kvůli zraněním určitě přes 5 minut...

2 3
možnosti
RB

První gól z offsidu byl, ale penalta na Lindpereho ne, normálně se sťukli, bohužel to dopadlo špatně. Hlavně, kdyby Lindpere ten hlavičkový souboj absolvoval normálně s výskokem, tak se mu to nemohlo stát. Podle notiček byla maximálně ta 8. žlutá pro Baránka. Vyskočil výš, normálně položil ruku soupeři na rameno, kam ji taky asi má dát, tohle podle mě není ani faul. Možná by stálo za to dát proti tomu protest, to snad každý soudný vidí, že to nebylo za kartu.

2 0
možnosti
JS

Škoda, pro ostravské bezmozky je 1.ligy škoda, tak divize by byla ok. Tam ať se třeba pozabíjejí;-D