Diskuze

Plzeň - Brest 2:1, vítězný vstup do Konferenční ligy, pálili Šulc a Kaša

Plzeňským fotbalistům se vstup do Konferenční ligy výsledkově povedl. V úvodním zápase druhého předkola porazili běloruského soupeře Dynamo Brest 2:1. Branky Viktorie dali v první půli Pavel Šulc a Filip Kaša, po pauze korigoval střídající Aleksandr Šesťjuk.
LH

Nejdriv vypadne Sparta pak Plzen, potom nic nebude stat v ceste trenerske rosade Vrba, Bilek.

1 1
možnosti

První poločas byl pěknej, akce měli hlavu a patu, parádně sehraný, mohli dát 3-4 góly. No a po poločase si tak nějak začli myslet, že dva nula stačí, že se ten zápas udělá sám... A ejhle, Bělorus to zpozoroval s začal tlačit... Je to všechno v hlavách, ti kluci evidentně ví, co mají hrát, ale ten přístup je špatnej...

1 0
možnosti
RS

Sparta už je v podstatě venku, ta to neotočí. Slovácko by teoreticky mohlo. Ten tým ještě není nakažený evropskými propadáky. A nehráli úplně zle. Plzeň rupne venku. A koeficient bude zase v hajzlu. :-)

0 1
možnosti
AB

Nemyslíš tak úplně vážně, že Sparta nemůže dohnat nejmenší možnou ztrátu doma, že?

1 0
možnosti
PK

Výsledek ok, ale na hřišti vládl chaos. Ale co už chtít od Žloutka...

1 0
možnosti
JH

J78i61r95i 29H92r68u16b75y

23. 7. 2021 2:44

Už ti sqeli žaponci, se silami jsou na konci.

0 0
možnosti
JS

Žádná velká paráda to nebyla, na druhou stranu byla půlka základu mimo hru a je prakticky před sezónou, to se dá pochopit, odvetu vyhraje Viktorka s přehledem. Plzeň rozhodně nedosahuje síly, kterou vláda v době, kdy úspěšně táhla Evropou, stále je to na poměry naší ligy klub kvalitní, na rozdíl od mnohých zde nad Plzní nelámu hůl, věřím, že stále má šanci hrát v top 5 ligy.

3 1
možnosti
TK

Utrpěné vítězství Plzně. Samé kličky, přešlapovačky, centry, ale žádné zakončení. Kde je ta Plzeň, která střílela ze všech pozic a tlačila se do koncovky?? Že nepřivedlo vedení ani teď kvalitního gólmana a nechá si utéct poháry kvůli Hruškovi taky nechápu. Snad se pletu.

2 1
možnosti
JS
VH

Už vidím jak v odvetě brání remízu, dostanou gól a v prodloužení vyletí. A asi ani nepomůže, že Brest nebude hrát doma, ale v Gruzii.

22. 7. 2021 21:52

To je super... Plzeň vyhrála doma 2:1, stejným výsledkem jako Rapid porazil Spartu... Ale místní odborníci tady mají jasno .. výhra 2:1 je pro Plzeň tragicky výsledek, ale pro rapid je to dle místních výsledek, který jim vlastně zaručuje postup :D