Diskuze

Procházka nedohrál. Mrzí mě to, v deseti už nebyla šance, řekl

O deset minut dřív skončil pro plzeňského kapitána Václava Procházku zápas Evropské ligy na hřišti Villarrealu. Po druhé žluté kartě za dva fauly byl v 80. minutě vyloučený. Oslabené mužstvo už nemělo sílu na vyrovnání, vedoucímu celku španělské ligy podlehlo 0:1. „Mrzí mě, že jsem oslabil tým, pak už naděje na vyrovnání nebyla,“ řekl Procházka.
VF

Uplakanej Procházka který je z naší Pelto-Berberský ligy zvyklí na to že rozhodčí mu jeho evidentní fauly nepískají viz naposledy z Libercem se diví že jinde v Evropě se to píská 8-o8-o8-o

4 1
možnosti
MS

Sice fauluje hodně, ale zrovna s Libercem nevím o tom, že by měl nějaký faul.

0 2
možnosti
JP

Prochásko co se divíš když se na tebe divák zaměří tak to je pomalu co zákrok to faul jenže v lize ti to nepískají protože hraješ za Plzen ajejí hráči jsou chráněni plzenskou mafií Berbr+Damková.Pak se všichni diví že v pohárech se to najednou píská

FK

Jo hochu, co ti zdamkovaný sudí u nás nepískaj, to ti v Evropě nikdo neodpustí...Rv

3 1
možnosti
JL

Ten Procházka si fakt nevidí do huby....první ŽK zato, že si hráč do něho naběhl??? (ten aktivní pohyb lokte, aby hráčovi zabránil ho oběhnout) a druhá karta...držení???...on asi byl na jiném zápase...vždyť mu přejel zezadu kotník....ale to je tím, že je v lize hájený....

MH

Jakkoli jsem fandou Plzně, musím objektivně vzato říct, že nebyla šance ani v jedenácti. Snad náznaky mezi 25-45. minutou 1. půle. Ale když už se objevila šance zahrávat třeba standartku, tak sem nepochopil to tvrdošíjné rozehrávání do kombinace. 9 standardek a 9x stejně nesmyslná rozehra. Přeci když mi něco 2-3x nevyjde, tak to neopakuji! Obránci vůbec nepodporovali útok... Suma sumárum to bylo čekání, kdy ta rána do vazu padne... Škoda, v poslední době na mne Plzeň působila dobrým dojmem, takovým tím "Vrbovským", včera to však byl poněkud tristní výkon...

0 0
možnosti
MZ

Tristní výkon?? Blbost, hráli to na co mají. Nemůžete srovnávat naše ligové týmy a špičku ve Španělsku. Ti jejich hráči jsou dokonalý profíci a to co dělá fotbal fotbalem tedy dokonalé vedení míče, zpracování v rychlosti , pohyb bez míče, první dotek se s našimi hochy nedá srovnat. Vyhráli jsme na rohy a počet tetování.

3 0
možnosti
MP

Jo hoši, dokud u nás nezačnou rozhodčí pískat stejně, budou protěžované kluby Sparta a Plzěn dohrávat v Evropě o deseti. Co jim projde v naší lize, venku neprojde. Ať nefňukaj.

1 6
možnosti
RR

v lize v deseti nebyli co si berbr namluvil dasu, takze tohle pro ne musel bejt sok

12 7
možnosti
VN

A máte nějaký konkrétní příklad, kdy měli být v lize v deseti?? Plácáte kraviny! Rv

2 6
možnosti
JP

Tak ona nebyla ani v jedenácti. I ve chvíli, kdy se hra vizuálně vyrovnala, nechal Villareal Plzeň šmrdlat si s míčem, ale ve chvíli kdy se přiblížili k šestnáctce, okamžitě byli plzeňští zdvojení a bez šance. Po gólu, kdy už se nemuseli Španělé snažit jít dopředu, tu plzeňskou protihru eliminovali úplně tím, že si v podstatě jen hráli bago. Šance ještě mohly být ze standardek, ale v těch dnes bylo asi až zbytečně moc snahy o invenci namísto starého dobrého protlačování. Sečteno podtrženo, Viktorka nijak zvlášť nezklamala a se soupeřem jež je lepší není ostuda prohrát, na druhou stranu, právě v takových zápasech je třeba ukázat enormní nasazení a z mého pohledu to prostě byl poměrně profesorský výkon, kdy už od nějaké 60 minuty člověk jednoduše věděl, že tu branky prostě Plzeň nevstřelí.

8 0
možnosti
PS

P84e34t74r 43S15a25c47h

2. 10. 2015 0:55

Profesorský výkon.... když na soupeře jednoduše nestačíte rychlostí ani technicky, tak holt musíte hrát, co vám soupeř dovolí. A dnes bylo od začátku zřejmé, že Villareal Plzni nedovolí nic. Jenom moc nechápu, jak mohli prohrát s Rapidem. Zřejmě to dost podcenili.