Diskuze

Pohárovou radost přinesl jen Liberec, Sparta i Slavia ani nedaly gól

Jako jediný z českých zástupců dal gól, jako jediný vyhrál. V úvodních zápasech 4. předkola Evropské ligy radost přinesl zase jen Liberec, který zvítězil v Larnace. Sparta na hřišti Sönderjyske remizovala 0:0 a Slavia doma s Anderlechtem padla vysoko 0:3.
PS

Tak uprimne pokud by postoupili tak by v LM byli stejne jen do poctu. Nase liga na LM zatim proste dlouhodobe nema, obcas se najdou vyjimecne rocniky kdy to jde. EL a v ni 3 tymy je dobry vysledek.

0 0
možnosti
SS

no nevím. výhru na kypru budeme slavit jako mistra světa, remízu v dánsku odsoudíme jako totální propadák.opravdu se tu píše o fotbalu? nebo je to o sympatiích k majitelům a chlebíčkách pro novináře?

4 1
možnosti
PK

Uhrin do konce léta ve Slavii skončí. LuftJarda angažuje Franze a konečně začne nová éra věcné Slavie. Pochopitelně pod osobním dohledem pana Erika. Jak se Vám to Eriku vlastně líbí? Předpokládám, že je vše dle plánu.:-))

0 0
možnosti
MS

Tak u Slávie jsem výhru nečekal, ale trojka je dost. Liberec výhra, zápas jsem neviděl, ale rozehraný to má dobře. Sparta, viděl jsem cca 70 minut a mě se ten fotbal nelíbí. Plzeň to samé, jen v tmavě modré s červeným pruhem. Přesná přihrávka na 3 metry je pro český tým něco jako vstřelit gól, když přijdou 3 za sebou, tak je to vyhraný MS. Radši tam poslat Hradec, ten nemá problém Bohemce naložit. I tak tu je stále šance na 3 týmy v EL, jen ta předvedená "hra" je k pláči. Chtělo by to do ligy dotáhnou pár zahraničních trenérů (ne ze Slovenska), kteří by donesli něco nového, jako např. kombinaci, pohyb s míčem (u některých hráčů i bez míče) nebo nějakou myšlenku do hry.

2 0
možnosti
JP

Za stavu 0:0 o poločase jsem říkal, že bych byl strašně rád, kdyby takto zápas skončil - i když to v tu chvíli vypadalo, že je porazíme. Pak ale přišla druhá půle a první inkasovaná branka. Celé se to po tom sesypalo - a to je ta největší chyba Slávie. Když dostane gól, tak se rozjede zmatek takového rázu, že by to mohlo skončit i 0:5. Podle mě Slávii strašně chybí kapitán - ať už by to byl Latka, nebo někdo jiný starší, zkušený, který by hned na place po obdrženém gólu tu hru trochu uklidnil. K taktické stránce věci? Nechápu, proč Uhrin do základu cpe Mikolu - takového hráče má poslat na 1-2 roky na hostování, a teprve po té ho vzít do základu. To samé platí o Součkovy. Švento? Náš nejlepší hráč - ale i přes to bych jej posunul na toho křídelního obránce - kde to té Slávii pomáhalo nejvíce - uklidnilo to hru v zadních řadách a dařila se rozehrávka, přesně pak bylo vidět, jak Deli v té druhé půly neměl komu nahrát, protože ani na jednom křídle nehrál kreativní hráč, ale obránci do středu - to přece ten Uhrin musel vidět?? Kenia naopak na tom křídle funguje vždycky lépe - hráč, který kouká hodně do míče a nemá tak dobrou přihrávku nepatří do středu pole. Naopak Kessel prostě na tom křídle nefunguje podle představ a pokud ten tým hraje nakopávané míče na Škodu - proč ten Uhrin neposune toho Kessela vedle něj do Útoku - na toho Škodu takto šlo 10 míčů, ale neměl komu - tak si prostě nalejme čistého víná a uvědomit si, že to jako Barca hrát nemůžeme. Nejvíce mě neštve porážka, ale to jak je to na tom place nesmyslně složené a pořád se do té sestavy zasahuje. A zároveň i to, že má Souček a Mikola jasný základ a své pozice - při tom na něj nemají, a jiné hráče jako je Kenia, Šventa - protahuje zápas co zápas na jiných pozicích. Už je čas bouchnout do stolu, říct si kdo hraje jak a říct těm frajerům, kdo do základu jasně patří, na jaké pozici bude hrát a tečka - mít 10-11 favoritů, vytvořit to jádro.. A né, že to ten Uhrin bude hrát jako ruletu - kde si tipne pár čísel.

1 0
možnosti
SK

Souček včera nehrál, konečně si Uhrin všiml, že je totálně z formy...jenže formu v záloze nemá momentálně vůbec nikdo, až na občasné záblesky Kenii a Hušbauera...Zmrhal totálně mimo, Švento včera zahrál leda první poločas, druhej neviditelnej, poprvé jsem si ho všiml až při centru v nastavení na Mešanoviče, Mihalík zahrál taky jednou zahraje a jednou ne, Ngadeu sice obstojná obrana, ale přihrávka dál než na tři metry problém. Já doufám, že tu zálohu zvedne uprostřed Ščuk, až bude fit, to. Byl nejlepší hráč v přípravě. Prostě to chce nějak urvat výhru s Příbramí a věřím, že se chytnou, včera ten první poločas vypadal slibně, ale po tom gólu jsme se rozsypali...

0 0
možnosti
BS

Novinar to po sobe asi necte.

0 0
možnosti

Ještě to dohrát venku a bude po kecech,jak byl Anderlecht hratelnej....

0 0
možnosti
MH

10% šance? To je utopie! Jestli mají jedno procento, tak to je moc! Na to nebude ani vypsaný kurs pro Anderlecht!

1 0
možnosti
JU

J70a64n 52U16l64r98i88c53h

19. 8. 2016 1:43

Uhrin: "Šance na postup je už jen desetiprocentní".... Takový nesmysl. Každý ví, že Slavia je vyřazena. Ano, měla z našich klubů jasně nejtěžšího soupeře a nikdo nečekal zázraky, ale tohle je prostě debakl. Možná to Uhrin myslel tak, že 10% je jeho šance na setrvání u týmu....