Diskuze

Remíza Liberci nestačila, vypadl

Fotbalisté nizozemského klubu Roda Kerkrade odčinili rok staré vyřazení v třetím kole Poháru Intertoto od Liberce. V liberecké odvetě remizovali 1:1, a protože před týdnem skončil zápas bezbrankovou remízou, vezou domů postup do semifinále soutěže a naději na Pohár UEFA.

nefernefer

24. 7. 2005 12:23
co si mam myslet?
vidi se lavicka do huby? po minulem zapase:
Liberecký trenér Vítězslav Lavička si pochvaloval, že jeho tým uhrál venku na poháry téměř ideální výsledek. "Remizovali jsme a ještě neinkasovali.
A vcera po zapase? "Jak nedáte venku gól, je to vždy riziko pro druhý zápas," uvedl Lavička.

0 0
možnosti

Tývý

24. 7. 2005 11:39
Dle mého skromného názoru...
...postoupili Holanďani po zásluze. Kdyby se Slovan po celý zápas snažil tak jako v prvních 20 a posledních 10 minutách a neudělali úplně zbytečnej kiks, bylo by to 3:0. Jenže oni dvě třetiny zápasu na trávníku strávili sváteční procházkou a odevzdáváním nakoputejch balónů. S tím se vyhrává těžko i proti slabším protivníkům.

Holandská haluz
Sakra, ta Roda asi newěděla z které do které, bohužel to jakousi podivnou haluzí dala, jinak jsme stále mohli chovat naději na české finále intertota, takhle nezbývá nežli vykopnout Hamburk a ve finále Valencii a pak si v UEFĚ podat Baník nebo Teplice:)
0 0
možnosti

Ravanelli

23. 7. 2005 21:43
Nojo, no
čekal jsem, že Libe postoupí, ale po poločase už jsem to přestal sledovat. Škoda, že nevyrovnali dřív.
Akorát by mě zajímalo, kolik jim rozhodčí neodpískal penalt. Snad nám to Zdende vysvětlí.
0 0
možnosti

Dandy02

23. 7. 2005 21:41
Smůla
Na to jak to rozprodali ještě docela dobrej výsledek. Jenom to chtělo hrát naopak jako Sigma, venku 1:1 a doma 00. V lize budou hrát v první pětce.