Liberec pohár odehraje možná v Teplicích

• 17
Teplice - Ředitel teplického fotbalového klubu František Hrdlička kývl na prosbu Liberce, aby se na stadionu na Stínadlech případně odehrál odvetný osmifinálový souboj Poháru UEFA proti francouzskému Lyonu. "Lyon si stěžoval, že Liberec má nekvalitní hřiště. Komisař ho zkontroloval a oznámil, že musí rozhodnout až hlavní sudí před čtvrtečním zápasem. Když ho odloží a terén uzná za neregulérní, hrálo by se v pátek u nás," informoval Hrdlička.

Liberec v prvním zápase minulý čtvrtek v Lyonu remizoval 1:1, když vyrovnávací gól dostal od útočníka Govoua v poslední minutě. Hosté vedli od 15. minuty brankou Štajnera.

K postupu do čtvrtfinále stačí Liberci jakákoli výhra nebo bezbranková remíza. Při stejném výsledky jako v Lyonu se prodlužuje. Když zápas skončí remízou 2:2, 3:3, 4:4 atd, postupují Francouzi. Dál je pošle i jakékoli vítězství.