Souhrn
Evropská konferenční liga, Čtvrtfinále
20. 4. 2023 18:45
AZ Alkmaar
2
:
0
(2:0), (pen. 4:1)
RSC Anderlecht
(5')Pavlidis(14')Pavlidis(29')Reijnders(33')Diawara(40')Pavlidis(55')Amuzu(59')Kerkez(80')Mijnans(114')Clasie
Články
Další zápasy kola
Evropská konferenční liga - Skupina H
Basilej 3:1 Pjunik Slovan Bratislava 0:0 Žalgiris Vilnius Žalgiris Vilnius 0:1 Basilej Pjunik 2:0 Slovan Bratislava Pjunik 2:0 Žalgiris Vilnius Basilej 0:2 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 3:3 Basilej Žalgiris Vilnius 2:1 Pjunik Basilej 2:2 Žalgiris Vilnius Slovan Bratislava 2:1 Pjunik Žalgiris Vilnius 1:2 Slovan Bratislava Pjunik 1:2 Basilej Evropská konferenční liga - Skupina F
Molde 0:0 Gent Shamrock 0:0 Djurgarden Djurgarden 3:2 Molde Gent 3:0 Shamrock Molde 3:0 Shamrock Gent 0:1 Djurgarden Djurgarden 4:2 Gent Shamrock 0:2 Molde Molde 2:3 Djurgarden Shamrock 1:1 Gent Djurgarden 1:0 Shamrock Gent 4:0 Molde Evropská konferenční liga - Skupina E
Dnipro-1 0:1 Alkmaar Vaduz 0:0 Apollon Limassol Apollon Limassol 1:3 Dnipro-1 Alkmaar 4:1 Vaduz Dnipro-1 2:2 Vaduz Alkmaar 3:2 Apollon Limassol Apollon Limassol 1:0 Alkmaar Vaduz 1:2 Dnipro-1 Vaduz 1:2 Alkmaar Dnipro-1 1:0 Apollon Limassol Apollon Limassol 1:0 Vaduz Alkmaar 2:1 Dnipro-1 Evropská konferenční liga - Skupina C
Villarreal 4:3 Lech Poznań Austria 0:0 H. Be'er Sheva H. Be'er Sheva 1:2 Villarreal Lech Poznaň 4:1 Austria Lech Poznaň 0:0 H. Be'er Sheva Villarreal 5:0 Austria Austria 0:1 Villarreal H. Be'er Sheva 1:1 Lech Poznaň Villarreal 2:2 H. Be'er Sheva Austria 1:1 Lech Poznaň Lech Poznaň 3:0 Villarreal H. Be'er Sheva 4:0 Austria Evropská konferenční liga - Skupina B
Anderlecht 1:0 Silkeborg West Ham 3:1 FCSB FCSB 0:0 Anderlecht Silkeborg 2:3 West Ham Anderlecht 0:1 West Ham Silkeborg 5:0 FCSB FCSB 0:5 Silkeborg West Ham 2:1 Anderlecht Anderlecht 2:2 FCSB West Ham 1:0 Silkeborg FCSB 0:3 West Ham Silkeborg 0:2 Anderlecht Evropská konferenční liga - Skupina A
Fiorentina 1:1 RFS Riga Hearts 0:4 Başakşehir RFS Riga 0:2 Hearts Başakşehir 3:0 Fiorentina Hearts 0:3 Fiorentina RFS Riga 0:0 Başakşehir Başakşehir 3:0 RFS Riga Fiorentina 5:1 Hearts Fiorentina 2:1 Başakşehir Hearts 2:1 RFS Riga RFS Riga 0:3 Fiorentina Başakşehir 3:1 Hearts Evropská konferenční liga - Skupina G
Slavia 3:2 Ballkani Kluž 0:1 Sivasspor Sivasspor 3:4 FC Ballkani Slavia 0:1 Kluž Kluž 2:0 Slavia FC Ballkani 1:2 Sivasspor Ballkani 0:1 Slavia Sivasspor 3:0 Kluž Slavia 1:1 Sivasspor Kluž 1:0 FC Ballkani Evropská konferenční liga - Skupina D
Köln 4:2 Slovácko Partizan 1:1 Nice Slovácko 0:1 Nice Kolín nad Rýnem 0:1 Partizan Partizan 2:0 Kolín nad Rýnem Nice 1:2 Slovácko Nice 2:1 Partizan Bělehrad Slovácko 0:1 Köln Partizan Bělehrad 1:1 Slovácko Kolín nad Rýnem 2:2 Nice Evropská konferenční liga - Play-off
Braga 0:4 Fiorentina Bodo/Glimt 0:0 Lech Poznaň Trabzonspor 1:0 Basilej Karabach 1:0 Gent Ludogorec 1:0 Anderlecht Šeriff 0:1 Partizan Bělehrad Larnaka 1:0 Dnipro-1 Lazio 1:0 Kluž Anderlecht 2:1 Ludogorec Partizan Bělehrad 1:3 Šeriff Dnipro-1 0:0 Larnaka Kluž 0:0 Lazio Fiorentina 3:2 Braga Lech Poznaň 1:0 Bodo/Glimt Basilej 2:0 Trabzonspor Gent 1:0 Karabach Evropská konferenční liga - Osmifinále
Lazio 1:2 Alkmaar Anderlecht 1:1 Villarreal Šeriff 0:1 Nice Larnaka 0:2 West Ham Gent 1:1 Başakşehir Basilej 2:2 Slovan Bratislava Lech Poznaň 2:0 Djurgarden Fiorentina 1:0 Sivasspor Başakşehir 1:4 Gent Slovan Bratislava 2:2 Basilej Djurgarden 0:3 Lech Poznaň Sivasspor 1:4 Fiorentina Villarreal 0:1 Anderlecht Nice 3:1 Šeriff Alkmaar 2:1 Lazio West Ham 4:0 Larnaka Evropská konferenční liga - Čtvrtfinále
Gent 1:1 West Ham Basilej 2:2 Nice Anderlecht 2:0 Alkmaar Lech Poznaň 1:4 Fiorentina Alkmaar 2:0 Anderlecht Fiorentina 2:3 Lech Poznaň Nice 1:2P Basilej West Ham 4:1 Gent Evropská konferenční liga - Semifinále
West Ham 2:1 Alkmaar Fiorentina 1:2 Basilej Alkmaar 0:1 West Ham Basilej 1:3P Fiorentina Evropská konferenční liga - Finále
Fiorentina 1:2 West Ham
Sestavy
Ryan – Sugawara, Chatzidiakos, Beukema, Kerkez (101. M. de Wit) – Clasie (C), Mijnans (113. Bazoer), Reijnders, Odgaard (113. Mihailovic), Pavlidis (46. Lahdo) – van Brederode (101. Meerdink). | Verbruggen – Murillo (62. Sardella), Debast, Vertonghen (C), N'Diaye – Dreyer, Diawara (111. Kana), Refaelov (76. Stroeykens), Ashimeru (90. Arnstad), Amuzu – Slímání (106. Angulo). |
1. poločas
Góly5' Pavlidis 14' Pavlidis Karty29' Reijnders 40' Pavlidis | Karty33' Diawara |
2. poločas
Karty59' Kerkez 80' Mijnans | Karty55' Amuzu |
Střídání46' Lahdo 46' Pavlidis | Střídání62' Sardella 62' Murillo 76' Stroeykens 76' Refaelov 90' Arnstad 90' Ashimeru |
Prodloužení
Karty114' Clasie | |
Střídání101' Meerdink 101' van Brederode 101' M. de Wit 101' Kerkez 113' Mihailovic 113' Odgaard 113' Bazoer 113' Mijnans | Střídání106' Angulo 106' Slímání 111' Kana 111' Diawara |