• 1
Ve 14. kole fotbalového přeboru Ústeckého kraje se málem událo velké překvapení. Blšany totiž o poločase prohrávaly s předposledním Střekovem 0:2. Nakonec duel zvládly a dvěma góly v posledních třech minutách otočily skóre na konečných 4:3. Podívejte se na video.

„To, co nás provází v posledních kolech, se opět potvrdilo i ve Střekově. První střela soupeře na naši bránu znamenala vedení domácího mužstva,“ soptil pro klubový web trenér Blšan Marcel Lička.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Ve dvacáté minutě se totiž trefil Miroslav Novotný. Ve 31. minutě házeli domácí dlouhý aut a ve skrumáži se nejlépe zorientoval David Řezníček, jenž poslal Střekov do překvapivého dvoubrankového vedení.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Do druhé půle nastoupili hosté jako vyměnění a během osmi minut náskok Střekova smazali – nejprve pohotově zareagoval Jiří Böhm a dorazil míč do brány, pak prošel středem hřiště Zdeněk Hruška, vystřelil z dvaceti metrů a vyrovnal na 2:2.

Radost Blšan však netrvala dlouho – v 58. minutě totiž opět vedli domácí. Z přímého volného kopu se krásně trefil Rudolf Vošahlík. Hosté zabrali v samotném závěru utkání.

V 87. minutě srovnal skóre na 3:3 střelou na zadní tyč Radek Cipruš, na kterého navázal stejným způsobem Filip Štochl, jenž v poslední minutě rozhodl o vítězství Blšan.

Výsledky 14. kola: Štětí - Duchcov 7:2 (3:2), Horní Jiřetín - Krupka 0:1 (0:0), Proboštov - LoKo Chomutov 3:0 (2:0), Žatec - Hrobce 3:1 (2:1), Modlany - Bílina 1:0 (1:0), Střekov - Blšany 3:4 (2:0), Modrá - Postoloprty 2:6 (0:2), Neštěmice - Srbice 2:0 (1:0).