• 0
Polička se sice proti poslednímu Hornímu Jelení trápila, nakonec ale svého soupeře zdolala. V 17. kole přeboru Pardubického kraje totiž během dvou minut ve druhém poločase rozhodla o svém vítězství 2:0. Na sestřih branek z uplynulého kola se podívejte na videu.

Favorizovaná Polička se v utkání s nováčkem soutěže dlouho nemohla prosadit, defenzivu Horního Jelení prolomila až ve druhém poločase. A to během dvou minut.

Nejdříve v 54. minutě otevřel skóre z hranice šestnáctky Miroslav Stejskal. O dvě minuty později se domácí radovali znovu. A to po nádherném gólu.

Z volného přímého kopu se do míče zhruba pětatřicet metrů od brány Horního Jelení opřel Tomáš Jílek. A balon letěl, jako kdyby měl domácí hráč v noze dynamit! Parádní střela totiž skončila až v síti.

Polička si tak uhájila šesté místo v tabulce. Horní Jelení je naopak poslední, na patnácté Pardubičky ztrácí pět bodů.

Výsledky 17. kola: Třemošnice – Holice 0:2 (0:1), Choceň – Hlinsko 3:0 (1:0), Dolní Újezd – Letohrad B 4:0 (2:0), Litomyšl – Chrudim B 0:7 (0:4), Svitavy – Žamberk 2:3 (2:2), Lanškroun – Pardubičky 3:2 (3:1), Moravany – Moravská Třebová 2:0 (2:0), Polička – Horní Jelení 2:0 (0:0).