• 0
Bolevec, desátý tým fotbalového přeboru Plzeňského kraje, porazil ve 24. kole rezervu Rokycan 3:2. Utkání rozhodl povedeným obloučkem Ondřej Šnaider v 86. minutě. Nejen na jeho trefu se podívejte ve videu.

Bolevec šel v souboji týmů ze spodní poloviny tabulky do vedení ve 24. minutě, když se zpoza vápna trefil Jan Šlehofer.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Rokycanská rezerva se však nevzdala a ve druhém poločase duel zdramatizovala, na 1:1 vyrovnával Michal Trnka. Další slovo měl znovu Bolevec - pěknou kombinační akci zakončil technickou střelou na zadní tyč Michal Bublík. Na zmiňovaný lob z 86. minuty zareagoval těsně před koncem Ondřej Král, ale na vyrovnání už Rokycanům nezbyl čas.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Výsledky 24. kola: Rozvadov - Přeštice 2:0 (1:0), Horšovský Týn - Vejpnice 1:0 (1:0), Lhota - Domažlice B 0:1 (0:1), Zruč - Chotíkov 0:1 np (0:0), Rokycany B - Bolevec 2:3 (0:1), Mýto - Svéradice 2:1 (1:1), Holýšov - Luby 1:2 (0:1), Sušice - Rapid Plzeň 1:0 (0:0).