Diskuze

Druholigová Opava vyhrála i v Boleslavi a je ve finále domácího poháru

Finále domácího poháru má překvapivé složení. Po Zlínu, který v úterý vyřadil Slavii, se do boje o pohár dostala také Opava, jež ve středu vyhrála v Mladé Boleslavi 2:0. Druholigový tým je ve finále poprvé po osmi letech.
PH

P73a37v81e10l 67H31o20n95d60l

28. 4. 2017 14:37

Moc nerozumím příspěvkům typu: "tragedie, že takovéto patýmy" , když tyto týmy prokázaly větší touhu po vítězství, než "tradiční, evropsky jednokolové" velkotýmy.... Finále určitě přeložit do Olomouce.

0 0
možnosti
MJ

A ještě jedna poznámka - je úplně jedno, jestli nám v pohárech udělá ostudu Plzeň, Sparta, Zlín či Opava. U té Opavy to dokonce ani ostuda nebude jelikož u druholigového týmu se s tím počítá.

0 0
možnosti
JA

Snad to dají do Olomouce, v Praze bude prázdný stadión.

9 0
možnosti
JV

První poločas jsem u TV pospával, ale po přestávce jsem se díval pozorně..Vždyť se rodilo překvapení..A vlastně bylo to překvapení, když i v 1. semifinále zvítězil nefavorit?

0 0
možnosti
MZ

Tragedie je, že takovéto patýmy s tímto antifotbalem nás mají zastupovat v pohárech.

0 7
možnosti

"Patým" Opava celý poločas vedl 2:0, takže hrál, co potřeboval. V minulých kolech (Slovácko, Plzeň, Brno) naopak musel výsledek otáčet a potom pokaždé prvoligistu přehrával. Skóre 10 vstřelených gólů / 3 zápasy, je pak vyloženě důkazem tohoto "antifotbalu". :-)

4 0
možnosti
KL

Opava se snazi, jako by to mělo vliv na prodejni cenu klubu :-)

0 0
možnosti

Já teda nevím. Ale už od 1.kola bylo jasně řečeno že finále se bude hrát v půlce května v Edenu. Přeložení kamkoli jinam by právě vypovídalo o amatérismu řídících orgánů soutěže.

V Anglii taky každý ví, že finále FA Cupu se bude hrát ve Wembley. A je úplně lhostejno, odkud budou týmy, které je budou hrát.

0 10
možnosti

V Anglii nemají na ligové ani pohárové zápasy prázdné stadiony. :-P

4 0
možnosti
MJ

Sranda. Mluvíte o koeficientu, ale Opava prostě Mladé Boleslavi dala DVA góly a nedostala ANI jeden. Tak kdo by měl být větším přínosem? Opava, nebo Boleslav? Navíc finále se ještě nehrálo, takže neznáme vítěze poháru, ale přál bych to Opavě, ať mají i neprvoligové týmy motivaci!!!!!!!!!!!!!!!!!!