• 0
Když se daří, tak se daří. Toto rčení beze zbytku potvrdili fotbalisté Višňové v duelu 9. kola přeboru Libereckého kraje na hřišti Mírové. Ačkoliv ještě v 87. minutě prohrávali 2:4, třemi slepenými góly v rozmezí pěti minut utkání otočili. Zajímají-li vás i sestřihy ostatních zápasů, podívejte se na video.

To byl obrat z říše snů. "Infarktový, ale vítězný závěr Višňové," zhodnotil zápas liberecky.denik.cz.

Celkem devět gólů padlo v souboji Mírové s Višňovou, diváci viděli hned dvě proměněné penalty a obraty ve skóre.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Gól číslo 1. Jako první se prosadili hosté, když do prázdné branky doklepával ve 29. minutě míč po vyšachování domácí obrany Jakl.

Gól číslo 2. Za dvě minuty bylo vyrovnáno, Kovář střelou k levé tyči proměnil penaltu.

Gól číslo 3. Z dalšího útoku Mírová vedla 2:1 díky proměněné šikmé střele Špíny.

Gól číslo 4. Další branky padaly až v druhé půli, ta první ve 48. minutě. Hostující Soukup vyrovnával na 2:2 poté, co si pohrál s gólmanem Mírové.

Gól číslo 5. Mírová se opět dostala do vedení, když Špína dorážel vyražený míč po volném přímém kopu.

Gól číslo 6. Domácí v 70. minutě vedli už o dvě branky (4:2), Tokan střílel do prázdné branky, a využil tak zaváhání gólmana Višňové, který vyběhl až mimo velké vápno.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Poslední tři góly padaly od 88. do 92. minuty pouze do domácí sítě.

Gól číslo 7. Mazánek tvrdou střelou nártem přesně pálil do horního růžku a snížil na jednobrankový rozdíl.

Gól číslo 8. Hostující Soukup suverénně proměnil pokutový kop a Višňová vyrovnala na 4:4.

A gól číslo 9. Višňová se ujala vedení! V 92. minutě devátou, poslední branku zápasu vstřelil Melka.

Hosté tak zvýšili své vedení v tabulce libereckého přeboru na šest bodů. Poslední je tým Mimoně, který ještě ani jednou v této sezoně nevyhrál a nasbíral jen dva body za stejný počet remíz.

Výsledky 9. kola (8. hraného): Mírová - Višňová 4:5, Desná - Mšeno 0:4, Bozkov - Doubí 4:2, Mimoň - Doksy 0:2, Turnov B - Č. Lípa 2:0, Semily - Skalice 3:4, Sedmihorky - Hrádek n. N. 1:2.