Diskuze

Fotbalisté Březové zostudili poslední tým přeboru Karlovarského kraje Kynšperk - o poločase vedli 16:1, za hodinu hry nasázeli 23 branek. Dva hráči dali hattrick, Tomáš Bereczký vstřelil dokonce 8 gólů. Duel 24. kola byl v 60. minutě ukončen, protože Kynšperk dohrával v sedmi. Podívejte se na video.

Jeden z důvodůtakového debalku je ten, že evidentně nechytal golman, ale postavili tam hráče z pole. S golmanem by to byl sice taky debakl, ale zastavil by se třeba na čísle 10 a ne na 23 v 60. minutě.

1 0
možnosti

Asi mají v KV kraji jiná pravidla fotbalu, podle těch našich se v 7 lidech v poli zápas dohrát může, dokonce i v 7 lidech celkem včetně brankáře 8-o

5 0
možnosti

Máte pravdu, utkání se ukončuje když klesne celkový počet hráčů jednoho týmu pod 7. Podle videa bych řekl, že počet hráčů opravdu klesl pod sedm a rozhodčí to tak správně ukončil. Jen zdejší pisálek to napsal špatně.