• 0
Robert Lewandovski z Bayernu Mnichov tento týden vtěsnal pět branek do sítě konkurenta z Wolfsburgu za těžko uvěřitelných devět minut. Střelec Bystrce Jan Pšikal takový počin během 7. kola přeboru Jihomoravského kraje sice nezopakoval, nicméně jeho tři branky za 36 minut jsou minimálně úctyhodné a respekt budící. Vedoucí tým Bohunic dosáhl branky netradičním fotbalovým způsobem. Podívejte se na video.

Nastříleli nejvíce gólů z celé soutěže a také jich zároveň nejméně dostali. Teď se můžou sebevědomě ucházet i o nejkurióznější branku ročníku.

Řeč je o týmu Tatranu Bohunice a střelci zmíněného gólu Dominiku Musilovi. V 18. minutě se v zápase s Moravským Krumlovem během rohového kopu ocitl nikým nechráněný před brankářem hostů. Balón směřoval k Musilovi a ten se jej pokusil z voleje trefit levačkou.

Pokusil. Špatné načasování vedlo ke vstřelení branky netradičně stehnem. Zásah se samozřejmě počítal a nastartoval vedoucí celek k jasné výhře 3:0.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Stejným výsledkem skončil i zápas Bystrce a Bosonoh. Zde se ovšem o všechny tři branky domácích postaral Jan Pšikal. „Bystrcký Lewandovski“ byl s hattrickem hotový už za 36 minut. Především jeho třetí kousek sršel lehkostí a elegancí, kdy střelci ke vstřelení branky stačilo jen nepatrné ťuknutí z hranice malého vápna.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Kolo bylo svědkem ještě dvou povedených gólů. O jeden se postaral Vlastimil Ryšavý, který parádní bombou za šestnáctkou vyrovnával na 2:2 za svou Spartu Brno na hřišti Mutěnic.

Druhou spektakulární branku zařídil Michal Benda z Jevišovic, jenž též vyrovnával dalekonosnou ranou tentokrát na půdě Moravské Slavie na konečných 1:1.

Výsledky 7. kola (9. hraného): Bohunice - M. Krumlov 3:0 (1:0), Vojkovice - Boskovice 3:2 (0:2), IE Znojmo - Ráječko 0:0 (0:0), Moravská Slavia - Jevišovice 1:1 (1:0), Bzenec - Novosedly 3:2 (2:2), Lanžhot - Rousínov 3:1 (0:1), Mutěnice - Sparta Brno 2:2 (1:0), Bystrc - Bosonohy 3:0 (3:0).