V OBRÁCENÉ ROLI. Pavel Dreksa (vpravo) ještě v bílém dresu Baníku Ostrava v souboji s Olomoucí. | foto: Luděk Peřina, MAFRA

Nepředváděli jsme svoji hru, mrzelo olomouckého fotbalistu Dreksu

• 0
Velkou zkouškou trpělivosti prochází v letošní sezoně obránce olomoucké Sigmy Pavel Dreksa. Na podzim šel na zkušenou do Baníku, ale zahrál si jen ve třech zápasech. Teď zase musí čekat na šanci v modrém dresu Hanáků. Dostal ji v pohárovém utkání právě proti Baníku Ostrava, se svým výkonem ani hrou týmu ale spokojený nebyl. "Nepředváděli jsme svoji hru," přiznal i přes výhru 2:1.

Proč to Sigmě proti Baníku nešlo?
Zápas nám příliš nesedl, soupeř nás přehrával ve středu pole, byl daleko důraznější. Vnutili nám svou hru, byli nátlakovější, my jsme se celý zápas nedostali do tempa.

Byl to důsledek mnoha změn v sestavě?
Možná. Baník hrál důrazněji, i tak jsme je do šancí nepouštěli, kromě jediné, kterou fantasticky proměnil Fantiš.

Výhru 2:1 tedy do odvety berete?
Je to teprve poločas a v Ostravě budeme chtít postoupit. Do zápasu jsme šli s tím, že neinkasujeme, to se nám nepodařilo, proto to v Ostravě musíme napravit. Víme, že když nedostaneme gól, máme postup.

V sestavě jste se objevil po pauze, navíc proti "vašemu" Baníku.
Prvních patnáct minut jsem se rozkoukával, pak už se to zlepšovalo a ke konci jsme se cítil v pohodě. Jsem rád, že jsem si zase zahrál. A Baník? Nemám mu co vracet, tak to ve fotbale chodí.