• 0
20., 24. a 26. minuta. Tento krátký časový úsek stačil fotbalistům Viktorie Jirny na to, aby rozhodli o vítězství na hřišti Horních Měcholup v duelu 11. kola třetí nejvyšší soutěže. Měcholupy prohrály už poosmé a jsou předposlední. Podívejte se na video.

"Utkání jsme odehráli s touhou zvrátit nepříznivá poslední čtyři utkání, kdy jsme soupeře pokaždé přehrávali, ale potýkali jsme se s nemohoucností v zakončení," radoval se z výhry klubový web hostů.

Poprvé Horní Měcholupy inkasovaly ve 20. minutě, když centr z levé strany hlavou tečoval krajní záložník Vandas.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

O čtyři minuty později Jirny zahrávaly rohový kop a stoper Obermajer skákavou střelou pod břevno zvyšoval už na 2:0.

Poslední branka utkání padla ve 26. minutě. Po rychlé kombinaci ve středu pole se ocitl na malém vápně neobsazený útočník Mbah, jenž prostřelil gólmana Knoblocha.

"Druhý poločas jsme už zajeli do starých kolejí a nedali vše, co se dalo. Zazdili jsme dalších osm stoprocentních příležitostí ke vstřelení branky," dodal klubový web hostů.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Tabulku České fotbalové ligy vede rezervní mužstvo prvoligové Sparty. Naposledy mu podlehly Zápy 1:3. Na posledním místě jsou Strakonice, které prohrály s Převýšovem 1:2. Nejprve si vstřelily vlastní gól, ale na začátku druhého poločasu vyrovnaly. O výhře Převýšova ale rozhodl v 79. minutě Sedláček.

Bývalý brankář vršovických Bohemians Radek Sňozík vychytal Štěchovicím výhru 1:0 nad Admirou Praha, farmou pražské Slavie. Za tu odehrál celý zápas slávistický útočník Martin Fenin.

Výsledky 11. kola (12. hraného): Chrudim - Čáslav 1:1, Strakonice - Převýšov 1:2, Králův Dvůr - Kolín 1:1, Kunice - Chomutov 0:0, Meteor Praha - Domažlice 2:1, K. Vary - Roudnice n. L. 4:0, Horní Měcholupy - Jirny 0:3, Sparta Praha B - Zápy 3:1, Štěchovice - Admira Praha 1:0.