• 0
Fotbalisté MFK Chrudim zvítězili v desátém kole ČFL nad Převýšovem 2:0. Napravili tím porážku s Mostem z minulého kola a vedou tabulku o tři body před druhým Vltavínem. O branky se postarali Lukáš Kopecký a Petr Rybička, který stál na konci povedené kombinace domácích. Podívejte se na video.

Chrudimští šli do vedení ve 22. minutě, hostující brankář vyboxoval míč přímo ke Kopeckému, který jej z voleje uklidil pod břevno – 1:0.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Druhou trefu si nechali až na druhý poločas. Střídající Rybička byl na hřišti pouhou minutu a už se radoval z gólu – pěkná kombinace skončila na kopačkách náhradníka, který se ve vápně nemýlil.

Dramatické utkání se hrálo v Novém Bydžově, kde domácí Union 2013 přivítal slavnou Viktorii Žižkov. První poločas měli hosté převahu, ale nedokázali ji přetavit v branku, čehož Union využil zásahem Ondřeje Janoucha po hodině hry.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Pět minut před koncem utkání však Žižkov vyrovnal zásluhou Michala Macháčka a zdálo se, že duel spěje k remíze. „Bohužel krátce před koncem jsme špatně rozebrali hostující hráče a jeden z nich vyrovnal,“ popisoval dramatický závěr pro klubový web domácí trenér Pavel Medýnský.

„Předčil to však náš vítězný gól v nastavení,“ navázal spokojeně. Na 2:1 totiž v nastaveném čase akrobaticky zvýšil Eric Kwame. „Snad naše výkony i výsledky budou mít vzestupnou tendenci,“ doufá po těsné výhře Medýnský.

Výsledky 10. kola (12. hraného): MFK Chrudim - Převýšov 2:0 (1:0), Tachov - Brozany 4:1 (1:1), Králův Dvůr - Vltavín 1:2 np (1:1), Dobrovice - Písek 0:1 (0:1), Štěchovice - Jirny 2:1 np (1:1), Union 2013 - Viktoria Žižkov 2:1 (0:0), Čáslav - Kolín 1:0 (0:0), Zápy - Baník Most 1:0 (1:0), Benešov - MAS Táborsko B 2:1 np (1:1), Benátky - Domažlice 2:1 (0:0).