Ondrášovka Cup
PAVOUK od 2. kola
1. KOLO - 24. července 17.00
12 | Nová Paka | Varnsdorf | 0:4 |
13 | Brozany | Vilémov | 4:0 |
14 | Český Krumlov | Písek | 1:2 |
15 | Přední Kopanina | Chomutov | 1:1, 4:3pen |
16 | Domažlice | Sokolov | 2:5 |
17 | Chrást | Doubravka | 1:3 |
18 | Velim | Kladno | 1:0 |
19 | Pěnčín-Turnov | Sezimovo Ústí | 0:3 |
20 | Votice | Polepy | 1:0 |
21 | Ústí nad Orlicí | Jičín | 3:0 |
22 | Holice | FK Pardubice | 0:5 |
23 | Semily | Hlavice | 0:5 |
24 | Trutnov | Nový Bydžov |
0:0 |
25 | Dvůr Králové | FK AS Pardubice |
1:1 |
26 | Letohrad | Náchod | 2:0 |
27 | Chrudim | Čáslav | 0:1 |
28 | Roudnice nad Labem | Litvínov | 0:4 |
29 | Český Dub | Ovčáry | 0:3 |
30 | Česká Lípa | Dukla Praha | 1:4 |
31 | Karlovy Vary | Baník Most | 1:3 |
32 | Kolín | Vltavín | 0:0 3:2 pen. |
33 | Děčín | Viktoria Žižkov | 2:3 |
34 | Koloveč | Králův Dvůr | 1:4 |
35 | Strakonice | Kunice | 0:1 |
36 | Meteor Praha | Benešov | 2:2 4:3 pen. |
37 | Hořovicko | Vyšehrad | 4:2 |
38 | Admira Praha | Vlašim | 0:1 |
39 | Dolany | Šumperk | 1:1 3:4 pen. |
40 | Mohelnice | Uničov | 0:2 |
41 | Mikulovice | Opava | 0:1 |
42 | Lískovec | Karviná | 1:2 |
43 | Sparta Brno | Znojmo | 0:1 |
44 | Valašské Meziříčí | Frýdek-Místek | 2:1 |
45 | Tasovice | Břeclav | 0:3 |
46 | Šardice | Líšeň | 0:1 |
47 | Provodov | Otrokovice | 2:2 13:14 pen. |
48 | Vrchovina | Jihlava |
1:1 |
49 | Třebíč | Velké Meziříčí | 1:0 |
50 | Nový Jičín | Kroměříž | 0:5 |
51 | Uherský Brod | Slavičín | 1:6 |
52 | Orlová | Hlučín | 0:5 |
53 | Rosice | Žďár nad Sázavou | 1:1 4:1 pen. |
54 | Blansko | HFK Olomouc | 0:3 |
55 | Dolní Benešov | Vítkovice | 0:0 2:4 pen. |
56 | Vyškov | Zlín | 2:1 |
57 | Havířov | Třinec | 0:2 |
58 | Konice | Zábřeh | 3:1 |
59 | Bystrc | Hulín | 1:2 |
PŘEDKOLO - 18. července 17.00
1 | Železný Brod | Nová Paka | 0:7 |
2 | Lovosice | Brozany | 1:1, 0:3 pen. |
3 | Český Krumlov | Třeboň | 3:1 |
4 | Litol | Přední Kopanina | 1:1, 2:4 pen. |
5 | Citice | Domažlice | 0:9 |
6 | Chrást | Zličín | 3:1 |
7 | Aritma | Velim | 2:2, 5:6 pen. |
8 | Čelákovice | Pěnčín-Turnov | 1:3 |
9 | Bohunice | Tasovice | 0:2 |
10 | Provodov | Broumov | 3:2 |
11 | Nový Jičín | Fulnek | 3:0 |