Neděle 8. prosince 2019, svátek má Květoslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Jiří Gába

narozen:31. 1. 1980
občanství:ČR
současné mužstvo:Dobrovice
přišel:z klubu Jihlava
v mužstvu:od 1. 7. 2011
herní post:záložník
odehráno v lize:38
vstřeleno v lize:0

Charakteristika

Má za sebou angažmá v Jeseníku, dvakrát v Olomouci a dvakrát v Prostějově, do Drnovic přišel na hostování z Prostějova v červenci 2001. Potom hostoval v HFK Olomouc, v létě 2004 odchází do Mladé Boleslavi. Po půl roce mu hostování končí a vrací se do Drnovic. Od léta 2006 hraje v Sokolově. V létě si ho do Olomouce vzal kouč Pulpit, ale v lednu 2008 odešel na hostování do Jihlavy. Jeho hostování se v červenci 2009 změnilo v přestup. V červenci 2011 přestoupil do Dobrovic. Defenzivní typ, dobrý hlavičkář, použitelný v záloze i v obraně.

Přestupy
klubpříchododchod
SK Sigma Olomouc1. 7. 20002. 7. 2000
1.SK Prostějov2. 7. 20001. 7. 2001
SK Sigma Olomouc1. 7. 20011. 7. 2001
1.FK Drnovice1. 7. 20015. 10. 2001
Holický FK Olomouc5. 10. 20011. 7. 2004
FK Mladá Boleslav1. 7. 200431. 1. 2005
1.FK Drnovice31. 1. 20051. 7. 2006
Baník Sokolov1. 7. 20061. 7. 2007
SK Sigma Olomouc1. 7. 200710. 1. 2008
FC Vysočina Jihlava10. 1. 20081. 7. 2011
Dobrovice1. 7. 2011doposud
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2001/2002 1.7.2001 - 5.10.20011.FK Drnovice603963000030
2004/2005 1.7.2004 - 31.1.2005FK Mladá Boleslav91312102200021
2004/2005 31.1.2005 - 1.7.20061.FK Drnovice108012120000020
2007/2008 1.7.2007 - 10.1.2008SK Sigma Olomouc0000100000
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz