Středa 19. února 2020, svátek má Patrik
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 19. února 2020 Patrik

Diskuse k článku

Kafková měla za informace ČKA slíbené tři miliony

Radka Kafková měla za třímilionový úplatek vynášet z České konsolidační agentury interní informace o prodeji pohledávek. Kupci, které by tím zvýhodnila, žádali o půjčku i hokejového reprezentačního kouče Hadamczika. Zjistila to MF DNES ve spolupráci s Českou televizí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

opčanský demokrat

Kafková

Ale je to po čertech pěkná ženská!

0/0
7.8.2006 12:29

chejava

Proč by tam také byla?

Vydělat a co možná nejvíc a potom být za vodou. To je hlavní dnešní krédo. Podle hesla: Co je dobré pro mne je dobré pro společnost.

0/0
6.8.2006 16:54

HU11

Zavřít ji, až zčerná....

Tyto dámě bych dal nejpřísnější trest na ostrahu dalším, kteří by chtěli takto pochybyt;-D;-D;-D;-D

0/0
6.8.2006 16:51

tonicekXXL

Re: Zavřít ji, až zčerná....

Co Sobotka,který ji tam protlačil?

0/0
6.8.2006 17:16

prorok.pravej

Už si nepamatuje.

Trpí dočasnou ztrátou paměti...,vlastně trvalou8-o v tomto případě.Jako Standa s privatizací Unipetrolu,kdo by si prkotiny za miliardy pamatoval,že ;-)socky?!

0/0
10.8.2006 13:05

prorok.pravej

Prosperita navzdory

Všichni pracovití co tvoří a z jejichž daní socky žijete vědí své o přispění ČSSD k prosperitě a růstu.Vědí,že je to vládě navzdory!ČSSD má rozumové spoždění ještě z totality,jsou to většinou reformní komunisti,ale se starým bolševickým dutohlavem.Před pár lety řvali volební hesla neprodávejte naše firmy cizákům,rodiné stříbro zlato atd.Tenkrát se dali prodat.Dnes se ta samá ČSSD buší v hruď to jsme dobrý,kolik je zde těch samých cizáků,kteří dostanou vše zadarmo s daňovými prázdninami,pozemky atd.Cizáci-zahraniční giganti mají lepší podmínky než trpaslíci našinci,ty ČSSD buzeruje neustále kontroluje pro desetník, okrádá minimální daní,zlodějskými odvody a honí po úřadech,likviduje aktivitu a motivaci lidí.Naše úzké zaměření jen na zahraniční investory a postupná likvidace místních řemesel,bude jednou draze zaplacena.Stačí jen menší zájem o auta.Ale to už bude mít většina v lidovém domě vystaráno.Socky se snaží dokud to jde,hlavně pro sebe,lid okradou a pak se pochlubí jeho úspěchem!

0/0
6.8.2006 13:04

153624

Re: Prosperita navzdory

Pokud někdo "podniká" a po nějakých 3 letech má stále daňovou povinnost nula,pak je buď neschopný de*il nebo všeho schopný a ať to zavře.U nás doma se podniká už 14.rokem a platíme daně,odvody,platy od prvního měsíce 1993 a není s tím problém.Chápu,že někdo dá přednost fáru za 3 melouny co 3 roky+další auta pro rodinu a dovolené jako náklad atd,takže do účetnické ztráty se dostat není zase takový problém.O tom to je,ta minimální daň.Volíme ODS,aby bylo jasno.

0/0
7.8.2006 9:02

prorok.pravej

Jsem na tom stejně

Jsem na tom stejně jako vy,jen podnikám ještě déle.Ale nejsem sobec a slepec.Co malá města a kominíci,krámky,instalatéři,malíři a další řemesla,kde mají sezóní kšeft a pak nic.Co maminy na mateřské,lidi v pohraničí jsou na tom jinak a já tvrdím,že každý kdo se snaží je lepší než ten kdo leží a natahuje ruku!A ČSSD systematicky likviduje snahu a motivaci vlastních lidí,pěšáků,ale je velkorysá k zahraničním gigantům(nic proti)!Přes  volební hesla a kecy,kterými Břichomluvec vyhrával!

0/0
7.8.2006 9:40

Modrostrak

Prorok = pablb a Soziopat z ODS na n-tou

HN: Právě proto investoři nereagují na českou politiku? Za žádné z posledních vládních krizí neoslabovala koruna.

Ten dojem stability tady hraje velkou roli. V Maďarsku investory znepokojují i velké schodky veřejných financí přes šest procent HDP. Vaše schodky kolem tří procent HDP jsou ve srovnání s nimi udržitelné.

HN: Je ale nutné se zadlužovat ve chvíli, kdy země prosperuje? Neměli bychom v takové době dluhy spíš splácet?

Země střední Evropy byly hodně zanedbané a je potřeba v nich investovat. Schodky veřejných financí kolem tří až čtyř procent hrubého domácího produktu takové ekonomice, jako je česká či slovenská, rozhodně neškodí.

0/0
6.8.2006 12:41

Modrostrak

Prorok = hlußak bez rozhledu

HN: Nehrozí Česku něco podobného? Politici se předhánění ve zvyšování sociálních dávek a podpor. Jen zákony schválené na přelomu roku přijdou stát na 50 miliard ročně.

Nemyslím. Česko má dlouhou tradici finanční stability. Klíčovou roli sehrává Česká národní banka, která dělá velmi zodpovědnou měnovou politiku. Proto vám nehrozí nestabilita jako v Maďarsku či Polsku. Bankovní rada dokáže excesy politiků vyvažovat. Situaci si hlídá a věřím, že se jí to uhlídat podaří. Jsem optimista, protože finanční stabilita je v české mentalitě. Země nikdy nezažila hyperinflaci či obrovské zahraniční zadlužení jako Polsko či Maďarsko.

Peter Havlik (55)

Rakouský ekonom českého původu. Zástupce ředitele a hlavní ekonom Vídeňského institutu pro mezinárodní ekonomická studia. Zabývá se zeměmi střední Evropy a Evropské unie.

0/0
6.8.2006 12:36

prorok.pravej

Opisovač mudrc

Děláš chytrýho slovy druhých?!Ale to vybíráš špatné články moulo;-D,nedávají za pravdu vám;-€, bolševikům.Být vězněm vlastní blbosti tě trápí,ale nic s tím nenaděláš.Růst a prosperitu mají oddřený pracovití pěšáci socbolševické vládě navzdory a nebýt jejich přiblblé legislativní smrště a buzerace tak je více živnostníků,více pracovních míst,menší dluh a korupce.ČSSD(Y) se chlubí cizím peřím,jakje jejich Rvzvykem!

0/0
6.8.2006 12:47

prorok.pravej

Hloupý komouš Jokl

Soudruhu Jokle blbe přímo výstavní,největší zlodějnu a okradení národa májí nasvědomí komunisté v roce 1948.A okrádali nejen buržousty a fabrikanty jak se snaží lhát,ale i obyčejné pěšáky a lůzu,kdo se vzepřel skončil na popravišti nebo v lágru.Napravit tuto krádeš tisíciletí se pokusili nejen ODS,ale i další,kupodivu bolševická ČSSD už tolik ne,jak se jim to po 40 letech podařilo ,že by to šlo lépe to ano,ale kdo by to lépe udělal vy soudruzi?!Podobnost s Kubou tady je ,svobodné volby vám komoušům nic neříkají,tvrdohlavá lež vydávat chudobu hlad bídu nesvobodu vraždy vězení za ráj,lid co se topí,když prchá do kapital USA,být po mém,tak  s vámi bolševiky naložím stejně-po vašem!Princip demokracie nenastolila ODS,ale většina,která si zvolí svobodně zástupce a my můžeme souhlasit nebo je kritizovat.To na Kubě,v KLDR,Bělorusku,Vietnamu,Číně atd neexistuje,mají tam monarchy na věčné časy a ti si říkají komunisti!Tvé výzvy dnes vyslyší jen blázen nebo magor jako jsi ty sám,soudruhu komouši!

0/0
6.8.2006 11:15

patockajan

Tertium non datur

Když si představím, že tady na ekonomických fakultách si lidé dělají PhD. z problematiky úvěrů atd., tak je kariéra pí Kafkové, strojní inženýrky z VŠB skutečně pozoruhodná. Buď je geniální, nebo se k tomu probojovala přes postel.

0/0
6.8.2006 11:11

petrucciani

Re: Tertium non datur

Jak by to nazval V.K.;-) "Ač bez formálního vzdělání, měla sklony svým způsobem podnikatelsko-ekonomické..."

0/0
6.8.2006 11:49

petrucciani

Kafková měla za informace ČKA slíbené tři miliony

Rika se, kdyz se najde dost hlupaku, jsou pak obchody s hlouposti, a Kafkova to jen uplatnila proto nechapu za co ma byt trestana.;-)

0/0
6.8.2006 10:46

Jokles

No,no,...

Princip této společnosti, který nastolila ODS v samém počátku Velkého listopadového majetkového převratu tady nikdo nezvrátil. O čem se tady "diskutuje" a pohoršuje ? Vždyť všichni tito lidé se chovají navýsost kapitalisticky a dle kapitalistické morálky ! Neni možné, podle současné "morálky", je za cokoliv kritizovat ! A tak stejně, jako Riceova vyzývá kubánce aby zahájili akce k "demokratizaci" země, stejně tak já vyzývám občany této naší země ke svržení tohoto svinského režimu. Na rozdíl od té nány, já jsem doma !

0/0
6.8.2006 9:59

prorok.pravej

Typická socka-hlupák

Soudruh ministr financí Sobotka;-€ se hlavně směje tím svým křivozubým úsměvem vám sockomouští voliči 8-ohlupáci.Ždíme pracující většinu,aby pak milostivě hodil pár drobných lůze a ke korytům dosadil kamarádíčky spolusoudruhy.Kafková je také jeho člověk a on dobře věděl,že ji socan Rusnok vyhodil pro 2,5 miliardy,ale co to je na Křivozuba;-O!Státní dluh za něj vyrostl na více jak BILIÓN A KORUPCE NA ÚROVEŇ ALBÁNIE!Program ODS je spravedlivý pro všechny pracovité a současně solidární s těmi co nemohou,ne co nechtějí - a proto ten strach socek(Y)!

0/0
6.8.2006 9:03

Modrostrak

Jako typicka supersocka, davkar a nemakacenko volim ZASADNE JEN ODS!

ODS představila další volební trumfy, po rovné dani představila na stranickém kongresu i své sociální plány, jako je  STÁTEM ZARUČENÝ PŘÍJEM pro každého. Tedy takřka levicová témata, kterým se doposud spíše vyhýbala: Rovná daň, rovný důchod a STÁTEM ZARUČENÝ PŘÍJEM, to jsou tři pilíře daňové a sociální reformy, kterou chce po volbách prosadit ODS. Nárok na státem zaručený příjem ve výši 6k Kc bude mít každý občan.

STÁTEM ZARUČENÝ PŘÍJEM nahradí část sociálních dávek PRO PRÁCESCHOPNÉ LIDI, ostatní dávky zůstanou. Rovný důchod bude čtvrtina průměrné mzdy.

ODS tvrdí, že její reformy ukousnou ze státní kasy v prvním roce osmnáct miliard korun. Tomu se ale směje ministr financí a šéf ČSSD Sobotka. Plány ODS označuje za fantasmagorii, která během jediného roku ZVÝŠÍ ZADLUŽENÍ O (!!!) 180 MILLIARD (!!!).

Také ekonomové pochybují, zda přinesou slibovaný efekt a upozorňují, že není jasné, kolik to všechno vlastně bude stát.

0/0
6.8.2006 8:42

prorok.pravej

Volba názoru

Hlavně se stydím za tolik příživníků a parazitů,kteří volí KSČSSD,jsme jediná post-komunistická země,kde komunistům zůstal jejich název a voličům ČSSD(Y) nevadí otevřená spolupráce po všech těch zločinech a zkáze na celém >-národu.To,že někdo ztratí trpělivost s vědomou lží opakovanou stále dokola pochopím snáz,než kolaboraci se ;-€zločinci a vrahy!Nikdo ,snad jen socky si řeknou"budu socka",většina lidí si názor buduje a naše výhoda je zkušenost se socbolševismem a o to víc je zarážející blbost voličů 8-oKSČSSD,ochotných dát těmto škůdcům hlas!

0/0
6.8.2006 8:20

Jokles

Re: Volba názoru

Máš to, osobo, "volajako popletené" ! My komunisté jsme nikdy nespolupracovali s USA ani s Izraelem. Tak nechápu, proč nás obviňuješ ze spolupráce se zločinci a vrahy ! Což se takhle trochu prospat z toho fetu ?

0/0
6.8.2006 10:04

black.hawk

rozumny pravicak

Proti rozumnemu pravicakovi nmic nemam - kazdy si sve politicke zamereni muze zvolit svobodne. Ale vy ptam se Vas proto: "Nestydite se za "pana" KADO, ktery je zde nadmiru vulgarni"? Rekl bych, ze nemuze byt strizlivy, protoze to, co tady predvadi nemuze rozumny clovek delat. Dalsi moznost je, ze je to psychopat.:-D

0/0
5.8.2006 21:40

Pyjus Čůrus Maximus

Re: rozumny pravicak

Bohuzel zaslepenci jsou na obou stranach, ale KADO je tyickou ukazkou typicke psychiatricke diagnozy. Tusim se tomu rika socialni fobie!! Lide jeho razeni v 50-tych letech psali petice za trest smrti pro Dr. Horakovou a dalsich. Horlivi pitomecci, kteri ve svem dusledku skodi dobre veci, jsou bohuzel realitou. Osobne se za nej stydim ;-(

0/0
5.8.2006 21:52

eloš

Re: rozumny pravicak

Páč rozumnej levičák neexistuje.

0/0
5.8.2006 22:29

ronson

Re: Re: rozumny pravicak

 Máš naprostou pravdu.

0/0
5.8.2006 22:36

Rommik

Re: Re: Re: rozumny pravicak

Co je zaslepeného na tom , že se musí pracovat ?

0/0
5.8.2006 22:40

prorok.pravej

Socky a závist

Vždy mne pobaví ,když socka mluví,píše o závisti.Na závisti a hlouposti ;-€stojí a padá celá vaše politika soudruzi z ČSSD(Y)!Všechna vaše hesla jsou více méňě pro závistivé voliče:-/ a bez závisti ve volební kampani by jste se nevolili ani vy sami-bolševici;-€,tak vynech heslo,že Paropraseti někdo závidí!Socky milujou chudáky a chudobu než přijdou k funkci,pak se kouzlem změní v socbarony milující přepych a  mamon!Jako  Gross,Srba,Kraus,Ráth,Parobrk....a stovky dalších levičáků(Y)!!

0/0
5.8.2006 21:35

Radeq

Re: Socky a závist

Presne tak. Pouzvani motivu tridni nenavisti je naprosto ucelove gumovani zbytku racionalniho mysleni casti inteligencne prostsich obcanu. Neni nad to najit masam nejakeho mensinoveho nepritele (v tomto pripade podnikatele) a dat mu za vinu vse spatne co svymi chybnymi politickymi kroky zpusobim.

Proto rovnitko podnikatel=tridni nepritel, ktere zazniva nejen z KSCM, ale stale casteji taky z CSSD. Jen tak dal, soudruzi! (Y)

0/0
5.8.2006 21:45

KADO

Jak bydli Pablb

http://neviditelnypes.zpravy.cz/p_doupe.asp?r=p_doupe&c=A060220_214917_p_doupe_wag

0/0
5.8.2006 21:02

black.hawk

Re: Jak bydli Pablb

Ach ta ceska zavist maleho ceskeho clovickaRv

Premier ma pravo bydlet na urovni, ne?!!

0/0
5.8.2006 21:16

KADO

Re: Re: Jak bydli Pablb

Tak mu vlez do P R D E L E !!;-D Rv

0/0
5.8.2006 21:19

black.hawk

Re: Re: Re: Jak bydli Pablb

Ty uz si tady nezadiskutujes :-D

0/0
5.8.2006 21:22

KADO

imbecil smejici se svoji debilite!

!!;-D Rv

0/0
5.8.2006 21:26

KADO

Re: Re: Jak bydli Pablb on i ty se jiste muzete pysnit timto titulem RSDr.

RSDr.= doktor sociálně politických věd ( rerum socialium doctor) udílený absolventům Vysoké školy politické za minulého režimu.!!;-D Rv

0/0
5.8.2006 21:25

Radeq

Re: Re: Jak bydli Pablb

Tohle ve vysoky politice pouziel neni minus. Krade vetsina, to uz je takova stara dobra papalasska tradice z dob pred listopadem 89. A konkretne Paroblb by nejen svyma socialistickyma projevama na sjezd UV KSC zapad jak vysitej.

...chtel jsem dat nakonec nejakej smajlik, ale ted teda fakt nevim, jestli se nad tim smat nebo brecet. Je to hnus. Proste jistoty a prosperita (ale ze jen pro vyvolene, to uz jaksi nikdo nedoda)!

0/0
5.8.2006 21:36

kája1970

nechápu, že to někomu připadá nemorální

členové ČSSD se tím to způsobem přiživujou a parazitujou už 8 let, pan Zgarba, paní Paroubková a ostatní by mohli vyprávět, jak se nalupuje, když jsou ty správný informace....

0/0
5.8.2006 20:05

tonicekXXL

Vzpomínám jak Sobotka říkal v parlamentu,

že pohledávky v ČKA jsou bezcenné.Najednou se za ně platí milióny.

0/0
5.8.2006 19:11

prorok.pravej

Pro hloupou socku po sté

Kafkovou vykopl v roce 2001 socan Rusnok,aby ji soudruh Sobotka ministr financí :-/(zajímavé,že?)z ČSSD(Y) znovu přivedl v roce 2003 i proti vůli některých socek!Doporučila ji i personální agentura socek!Opakovaná lež 8-ose nestane pravdou,jak se sockomouši mylně domníváte!Ve slovníku už je pod slovem "LEŽ" ;-€dopsáno ČSSD;-O!

0/0
5.8.2006 18:03

KADO

Re: Pro hloupou socku po sté

!!;-D R^

0/0
5.8.2006 19:05

Jokles

Re: Pro hloupou socku po sté

Všimněte si, že ti největší pitomci zde si vybírají ten nejodlišnější a zavádějící nick ! Stačí se na něj podívat a už ten příspěvek nemusíte číst! A reagovat na něj už vůbec ne .

0/0
6.8.2006 10:10

KADO

Ing. Radka Kafkova 39 let, tato skola ma tak uroven technickeho gymnazia v Praze a kam to az pres socany dotahla!

V roce 1989 absolvovala Vysokou školu báňskou, fakultu strojní a elektrotechnickou. V letech 1995-1997  přednášela na Vysoké škole báňské, na fakultě ekonomické. To je senzace o ekonomii nema ani paru ale prednasi o ni na te hornicke vysoke je to k popukani!!;-D Rv

0/0
5.8.2006 17:14

black.hawk

Re: Ing. Radka Kafkova 39 let, tato skola ma tak uroven technickeho gymnazia v Praze a kam to az pres socany dotahla!

Ty jsi ale Jouda ;-D Z ceho usuzujes, ze prednasela o ekonimii?!!8-o

0/0
5.8.2006 17:33

KADO

Re: Re: Ing. Radka Kafkova 39 let, tato skola ma tak uroven technickeho gymnazia v Praze a kam to az pres socany dotahla!

z jejiho zivotopisu kde i vidis ze delala do ekonomie aniz mela o ni paru!!;-D Rv

0/0
5.8.2006 17:37

crackpot

Re: Re: Re: Ing. Radka Kafkova 39 let, tato skola ma tak uroven technickeho gymnazia v Praze a kam to az pres socany dotahla!

prece soudruh Sobotka nemuze vedet co je odbornik na ekonomii;-D;-Da ten ji dosadil;-D;-D;-D;-D

0/0
5.8.2006 17:43

black.hawk

Re: Re: Ing. Radka Kafkova 39 let, tato skola ma tak uroven technickeho gymnazia v Praze a kam to az pres socany dotahla!

Ty jsi psal, ze o ekonomii prednasela. To ale nikde v jejim zivotopise neni. Mohla na te fakulte prednaset cokoliv, treba fyziku ;-D. Pro lidi tveho razeni je prekrucovani faktu a znasilnovani pravdy typicke!!Rv

0/0
5.8.2006 17:46

KADO

Re: Re: Ing. Radka Kafkova 39 let, tato skola ma tak uroven technickeho gymnazia v Praze a kam to az pres socany dotahla!

ze uklizela v Bance!!;-D Rv

0/0
5.8.2006 20:11

Dabi

Re: Ing. Radka Kafkova 39 let, tato skola ma tak uroven technickeho gymnazia v Praze a kam to az pres socany dotahla!

a za jaký plat nastupují absolventi toho geniálního technického gymplu v Praze ? Absolventi FEI VŠB nastupují  za plat 30- 45 000 měsíčně.

0/0
5.8.2006 17:48

black.hawk

Re: Re: Ing. Radka Kafkova 39 let, tato skola ma tak uroven technickeho gymnazia v Praze a kam to az pres socany dotahla!

no a co? Zavidis? Kdyz jim to nekde daji, tak asi vedi proc!!

0/0
5.8.2006 17:52

Dabi

Re: Re: Re: Ing. Radka Kafkova 39 let, tato skola ma tak uroven technickeho gymnazia v Praze a kam to az pres socany dotahla!

nezávidím, jen mne zaujalo to srovnání

0/0
5.8.2006 17:53

black.hawk

Re: Re: Re: Re: Ing. Radka Kafkova 39 let, tato skola ma tak uroven technickeho gymnazia v Praze a kam to az pres socany dotahla!

Srovnani ceho s cim? Souihlasim ze "VS" banska v Ostrave je velice, ale velice podprumerna a kdysi zrizena pro hornicke synky:-D

Jaka je Kafkova kravka plyne z toho, ze i kdyz brala 5 az 6 milionu, tak se ji vyplatil uplatek za par set tisic - no proste holka z Havirova :-D

0/0
5.8.2006 17:55

153624

Re: Re: Re: Re: Re: Ing. Radka Kafkova 39 let, tato skola ma tak uroven technickeho gymnazia v Praze a kam to az pres socany dotahla!

On v Česku existuje technický gympl? Bych se velice divil. Víš o VŠB naprosté hov*no.Já pár absolventů znám.Jeden má např.stavební firmu a stavěl nedávno dům takové nule jako je Jan Saudek aj.Tak neblázni.Svět nekončí v Praze,chápeš ty naše(Y)hloupá? 

0/0
5.8.2006 18:52

Premium

Trend u rozvodů: čím dál více dětí končí ve střídavé péči

Neustálé pendlování mezi dvěma domácnostmi dětem škodí, varují odborníci. Ve střídavé péči je v Česku stále více dětí....

Premium

Jak se falšuje maso. Šunku bez „éček“ by nikdo nekoupil, říká odborník

Podvody s potravinami jsou staré jako lidstvo samo. Jen se postupně změnily metody. „Za záměnu hovězího masa za koňské...

Premium

Karlův most je jen most, stěžují si turisté. Kritika nešetří ani další památky

Do Česka loni přijel rekordní počet turistů. Památky si u nich leckdy vysloužily i bizarní recenze na internetu,...

Najdete na iDNES.cz