iDNES.cz / Volby

  • Pátek 21. června 2024 Alois

Výsledky pro obec Slatiňany Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
46,26 %
volební účast

Celkem se volí 21 zastupitelů

Legenda

7SNK ED

6Sedma

4ANO 2011

2KSČM

2KDU-ČSL

Počet zvolených zastupitelů v obci

SNK Evropští demokraté (31 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 8 156 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
Sedma - strana pro Slatiňany, Škrovád, Trpišov, Kunčí, Presy, Podhůru a Kochánovice (25,44 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 6 693 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
ANO 2011 (17,93 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 718 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Komunistická strana Čech a Moravy (10,44 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 746 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (9,74 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 2 563 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Občanská demokratická strana (3,28 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 863 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
TOP 09 (2,17 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 572 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
SNK Evropští demokraté7 mandátů
31 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MVDr. Ivan Jeník

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 1

52let, starosta města, veterinární lékař, Slatiňany
641
2.
Vítězslav Kolek

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 2

56let, místostarosta města, plynárenský technik, Slatiňany
536
3.
Mgr. Bc. Milan Chalupník

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 3

43let, ředitel ZŠ, Slatiňany
504
4.
Rostislav Meduna

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 4

51let, vlakvedoucí, Slatiňany
411
5.
Mgr. Stanislava Sejkorová

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 5

43let, vedoucí folklorního souboru, učitelka ZUŠ, Kunčí
383
6.
Martin Dostál

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 8

50let, podnikatel, Slatiňany
491
7.
František Rulík

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 14

43let, hasič, Slatiňany
447
Sedma - strana pro Slatiňany, Škrovád, Trpišov, Kunčí, Presy, Podhůru a Kochánovice6 mandátů
25,44 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Tomáš Růžička

kandidátní listina: Sedma - strana pro Slatiňany, Škrovád, Trpišov, Kunčí, Presy, Podhůru a Kochánovice
pořadí na kandidátce: 1

44let, technický pracovník - výpočtář, Škrovád
391
2.
Jiří Pilař

kandidátní listina: Sedma - strana pro Slatiňany, Škrovád, Trpišov, Kunčí, Presy, Podhůru a Kochánovice
pořadí na kandidátce: 4

53let, OSVČ, elektrotechnik, Slatiňany
371
3.
Mgr. Jan Hanuš

kandidátní listina: Sedma - strana pro Slatiňany, Škrovád, Trpišov, Kunčí, Presy, Podhůru a Kochánovice
pořadí na kandidátce: 7

57let, učitel ZŠ, Slatiňany
490
4.
Mgr. Daniel Vychodil

kandidátní listina: Sedma - strana pro Slatiňany, Škrovád, Trpišov, Kunčí, Presy, Podhůru a Kochánovice
pořadí na kandidátce: 9

41let, učitel, lektor, mentor, Slatiňany
437
5.
Ing. Petr Kolek

kandidátní listina: Sedma - strana pro Slatiňany, Škrovád, Trpišov, Kunčí, Presy, Podhůru a Kochánovice
pořadí na kandidátce: 10

54let, invalidní důchodce, asistent pedagoga, Slatiňany
457
6.
Mgr. Ivo Mandys

kandidátní listina: Sedma - strana pro Slatiňany, Škrovád, Trpišov, Kunčí, Presy, Podhůru a Kochánovice
pořadí na kandidátce: 11

48let, ředitel ZŠ, Slatiňany
452
ANO 20114 mandáty
17,93 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Marek Tkáčik

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

49let, podnikatel, Slatiňany
312
2.
Ing. Tomáš Jehlička

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

38let, majitel stavebně-montážní firmy, Škrovád
362
3.
Ing. Miloslav Hudec

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

47let, geodet, Slatiňany
304
4.
Tomáš Kunc

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 9

43let, ředitel a.s., Slatiňany
364
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
10,44 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jaroslav Malina

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

68let, důchodce, Slatiňany
233
2.
Marie Bartošová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

64let, důchodce, Slatiňany
171
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová2 mandáty
9,74 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Dominik Pavliš

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

38let, technicko-hospodářský pracovník, Slatiňany
227
2.
Alena Pavlišová

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 3

60let, důchodkyně, Slatiňany
172

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
SNK Evropští demokraté
6+17
Sedma - strana pro Slatiňany, Škrovád, Trpišov, Kunčí, Presy, Podhůru a Kochánovice
5+16
ANO 2011
0+44
Komunistická strana Čech a Moravy
202
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
1+12
Občanská demokratická strana
3-30
TOP 09
1-10
Zvolte obec Účast
Běstvina 53,30 %
Biskupice 52,27 %
Bítovany 51,90 %
Bojanov 73,75 %
Bor u Skutče 64,80 %
Bořice 55,15 %
Bousov 67,80 %
Bylany 74,75 %
Ctětín 65,78 %
Čankovice 41,00 %
České Lhotice 75,56 %
Dědová 76,92 %
Dolní Bezděkov 51,39 %
Dřenice 37,76 %
Dvakačovice 75,76 %
Hamry 53,52 %
Heřmanův Městec 49,34 %
Hlinsko 49,99 %
Hluboká 67,88 %
Hodonín 75,34 %
Holetín 59,81 %
Honbice 58,70 %
Horka 63,99 %
Horní Bradlo 76,00 %
Hošťalovice 71,82 %
Hrochův Týnec 48,06 %
Hroubovice 62,27 %
Chrast 51,25 %
Chroustovice 54,86 %
Chrudim 37,96 %
Jeníkov 68,65 %
Jenišovice 72,54 %
Kameničky 62,31 %
Kladno 77,23 %
Klešice 64,33 %
Kněžice 66,40 %
Kočí 71,54 %
Kostelec u Heřmanova Městce 69,50 %
Krásné 89,55 %
Krouna 56,56 %
Křižanovice 72,53 %
Lány 61,95 %
Leštinka 69,75 %
Libkov 80,82 %
Liboměřice 83,47 %
Licibořice 73,82 %
Lipovec 73,71 %
Lozice 89,15 %
Lukavice 64,16 %
Luže 58,97 %
Míčov-Sušice 56,07 %
Miřetice 58,84 %
Mladoňovice 72,69 %
Morašice 41,89 %
Mrákotín 76,47 %
Nabočany 51,58 %
Načešice 68,44 %
Nasavrky 60,27 %
Orel 57,99 %
Ostrov 66,06 %
Otradov 56,96 %
Perálec 70,00 %
Podhořany u Ronova 44,49 %
Pokřikov 67,96 %
Prachovice 38,64 %
Proseč 61,57 %
Prosetín 63,56 %
Předhradí 61,05 %
Přestavlky 60,43 %
Rabštejnská Lhota 62,29 %
Raná 78,96 %
Ronov nad Doubravou 56,65 %
Rosice 51,84 %
Rozhovice 56,50 %
Řestoky 62,37 %
Seč 54,07 %
Skuteč 44,94 %
Slatiňany 46,26 %
Smrček 60,44 %
Sobětuchy 65,03 %
Stolany 54,46 %
Střemošice 60,93 %
Studnice 68,62 %
Svídnice 55,84 %
Svratouch 71,67 %
Tisovec 58,06 %
Trhová Kamenice 68,18 %
Trojovice 46,62 %
Třemošnice 49,43 %
Třibřichy 62,14 %
Tuněchody 51,64 %
Úherčice 80,20 %
Úhřetice 64,29 %
Vápenný Podol 67,44 %
Včelákov 66,96 %
Vejvanovice 44,23 %
Vítanov 67,51 %
Vojtěchov 68,96 %
Vortová 56,60 %
Vrbatův Kostelec 75,87 %
Všeradov 63,57 %
Vysočina 73,01 %
Vyžice 74,34 %
Zaječice 46,17 %
Zájezdec 59,00 %
Zderaz 72,52 %
Žlebské Chvalovice 76,32 %
Žumberk 64,56 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.