iDNES.cz / Volby

  • Sobota 18. května 2024 Nataša

Výsledky pro obec Slavičín Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
44,29 %
volební účast

Celkem se volí 21 zastupitelů

Legenda

5ČSSD

4ANO 2011

4KDU-ČSL

3ODS

2KSČM

2Koalice stran

1NEZ

Počet zvolených zastupitelů v obci

Česká strana sociálně demokratická (22,04 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 10 005 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
ANO 2011 (17,97 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 8 158 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (17,36 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 7 879 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Občanská demokratická strana (17,12 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 7 770 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Komunistická strana Čech a Moravy (9,67 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 4 391 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Nezávislí kandidáti s podporou TOP 09 (8,76 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 977 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
NEZÁVISLÍ (7,07 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 3 210 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Česká strana sociálně demokratická5 mandátů
22,04 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Pavel Pinďák

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

35let, místostarosta, Slavičín
832
2.
Mgr. Zdeněk Rumplík

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

60let, advokát, Slavičín
736
3.
Karel Došla

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 3

58let, soukromý podnikatel, Slavičín
430
4.
PaedDr. Petr Navrátil

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 5

59let, radní Zlínského kraje, Slavičín
597
5.
MUDr. Petr Zemčík

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 9

54let, lékař, Slavičín
681
ANO 20114 mandáty
17,97 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Monika Hubíková

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

40let, živnostník, Slavičín
694
2.
Libor Malaník

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

43let, OSVČ, Divnice
485
3.
Ing. Martin Procházka

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

34let, projektový manažer, Slavičín
467
4.
Ing. Petr Čechmánek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

33let, invalidní důchodce, Slavičín
527
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová4 mandáty
17,36 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Zdeněk Durďák

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

50let, technik, Slavičín
423
2.
Mgr. Jana Adámková

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

46let, ekonomka, Slavičín
643
3.
MVDr. Marek Sedláček

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 3

41let, podnikatel, Nevšová
378
4.
Mgr. Milena Tománková

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 6

52let, ředitelka, Slavičín
415
Občanská demokratická strana3 mandáty
17,12 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jaroslav Končický

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

48let, starosta města Slavičín, Slavičín
791
2.
Marcel Zvonek

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

37let, markentigový manažer, Slavičín
484
3.
Mgr. Jana Jakúbková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 13

50let, ředitelka základní umělecké školy, Slavičín
480
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
9,67 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Ervín Haraga

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

60let, podnikatel, Slavičín
317
2.
Vincenc Lukáš

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 3

77let, technik, Slavičín
254
Nezávislí kandidáti s podporou TOP 092 mandáty
8,76 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Božena Filáková

kandidátní listina: Nezávislí kandidáti s podporou TOP 09
pořadí na kandidátce: 1

49let, ředitelka neziskové organizace, Hrádek na Vlárské dráze
501
2.
Bc. Stanislav Milička

kandidátní listina: Nezávislí kandidáti s podporou TOP 09
pořadí na kandidátce: 6

31let, pracovník poštovní přepážky, Slavičín
441
NEZÁVISLÍ1 mandát
7,07 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Aleš Ptáček

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 1

43let, učitel ZŠ, Slavičín
360

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
Česká strana sociálně demokratická
505
ANO 2011
0+44
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
3+14
Občanská demokratická strana
5-23
Komunistická strana Čech a Moravy
202
Nezávislí kandidáti s podporou TOP 09
0+22
NEZÁVISLÍ
2-11
Zvolte obec Účast
Bělov 57,08 %
Biskupice 53,52 %
Bohuslavice nad Vláří 69,14 %
Bohuslavice u Zlína 70,78 %
Bratřejov 62,64 %
Brumov-Bylnice 50,69 %
Březnice 58,55 %
Březová 73,58 %
Březůvky 64,31 %
Dešná 66,06 %
Dobrkovice 59,83 %
Dolní Lhota 75,81 %
Doubravy 68,16 %
Drnovice 66,28 %
Držková 55,18 %
Fryšták 49,64 %
Halenkovice 57,56 %
Haluzice 43,06 %
Horní Lhota 71,75 %
Hostišová 60,51 %
Hrobice 69,02 %
Hřivínův Újezd 45,47 %
Hvozdná 54,37 %
Jasenná 62,55 %
Jestřabí 66,27 %
Kaňovice 63,84 %
Karlovice 53,23 %
Kašava 66,71 %
Kelníky 51,08 %
Komárov 73,26 %
Křekov 65,04 %
Lhota 35,30 %
Lhotsko 37,27 %
Lípa 51,16 %
Lipová 71,28 %
Loučka 59,06 %
Ludkovice 61,71 %
Luhačovice 43,44 %
Lukov 58,83 %
Lukoveček 71,64 %
Lutonina 47,16 %
Machová 38,35 %
Mysločovice 66,53 %
Napajedla 43,24 %
Návojná 64,94 %
Nedašov 53,70 %
Nedašova Lhota 67,21 %
Neubuz 68,18 %
Oldřichovice 76,36 %
Ostrata 54,35 %
Otrokovice 36,84 %
Petrůvka 65,61 %
Podhradí 61,54 %
Podkopná Lhota 73,63 %
Pohořelice 58,57 %
Poteč 70,57 %
Pozlovice 60,32 %
Provodov 69,89 %
Racková 62,20 %
Rokytnice 75,56 %
Rudimov 70,00 %
Sazovice 66,72 %
Sehradice 71,67 %
Slavičín 44,29 %
Slopné 69,44 %
Slušovice 52,66 %
Spytihněv 61,35 %
Šanov 62,69 %
Šarovy 78,82 %
Štítná nad Vláří-Popov 56,66 %
Tečovice 52,91 %
Tichov 79,84 %
Tlumačov 45,11 %
Trnava 57,20 %
Ublo 68,00 %
Újezd 56,54 %
Valašské Klobouky 54,35 %
Velký Ořechov 77,65 %
Veselá 53,29 %
Vizovice 48,03 %
Vlachova Lhota 70,83 %
Vlachovice 65,91 %
Vlčková 62,70 %
Všemina 69,38 %
Vysoké Pole 58,08 %
Zádveřice-Raková 59,71 %
Zlín 38,84 %
Želechovice nad Dřevnicí 57,07 %
Žlutava 61,61 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.