Diskuse k článku

Text602: Česká alternativa

Sada PC SUITE 2001 kromě textového editoru obsahuje i tabulkový procesor, grafický editor a aplikaci Album – elektronické šanony na dokumenty a fotografie. To vše je v českém jazyce, a navíc – zdarma!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

LL

trochu zlepšiť ;o)
Myslím, že to má budúcnosť, aj keď je to určite jednoduchšie(ale za tú cenu? ;o)) Trochu som s tým robil, má to nejaké drobné nedostatky, ale myslím, že väčšina ľudí si aj tak bude myslieť, že tento soft niečo nezvláda len preto, že jednoducho nenájde v menu funkcie tam, kde je to vo worde alebo v exceli. Má to inú filozofiu ovládania, ale ak sa na to zvykne, prečo nie.
0/0
14.11.2001 11:31

jf

nesrovnatelné
Myslím že srovnávat Office a 602 snad ani nejde. 602 je dobré pro začínající uživatele, kteří píší pouze jednoduché dokumenty bez tabulek, textových rámů apod. Velmi slabé je např. i automatické číslování. Hromadná korespondence také nedosahuje kvalit MS Word. Tabulkový editor je prakticky nepoužitelný. Ve srovnání s Excelem je to hrůza. Pokud píšete dopisy doma nebo jako drobný podnikatel, nechcete se vrhat do rozsáhlých dokumentů je 602 tou pravou volbou (neberte to za ty prachy). Profesionálové stejně ale zůstanou u MS Wordu.
0/0
7.11.2001 19:17

erpe

Super software!

Musím se přidat ke kladnému hodnocení tohoto kancelářského balíku. Jistě, kompatibilita je někdy špatná, ale někdy taky vynikající. Jenže TOHLE není Office za tisíce korun !!   Zkuste si na tento software zvyknout. Je to odlehčující pocit používat něco legálně!   Cenu nepočítaje.... Enjoy 602 ! 

0/0
3.11.2001 20:29

erpe

Super software!

Musím se přidat ke kladnému hodnocení tohoto kancelářského balíku. Jistě, kompatibilita je někdy špatný, ale někdy taky vynikající. Jenže TOHLE není Office za tisíce korun !!   Zkuste si na tento software zvyknout. Je to odlehčující pocit používat něco legálně!   Cenu nepočítaje.... Enjoy 602 ! 

0/0
3.11.2001 20:29

dkas

Dobrá alternativa...
I když produktu vytýkáte některé nedostatky, stejně si myslím, že je daleko lepší než Office. Když si totiž vezmu to, že Office (v OEM verzi !!!) stojí od 12.500,- Kč bez DPH , tak mi v poměru výkon/cena vychází jako jednoznačný vítěz 602! Ale problém je, že většina uživatelů má Office ukradený  a nutí tak k užívání i jiné lidi, když jim posílají dokumenty v office formátu. Přece jenom, i když je kompatibilita na velmi slušné úrovni, 100% to zatím bohužel není. Ale jinak 602 fandím a držím palce .
0/0
17.10.2001 13:23

Najdete na iDNES.cz