Středa 7. prosince 2022, svátek má Ambrož, Benjamin
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Středa 7. prosince 2022 Ambrož, Benjamin

Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 22/2003

Nové verze zvukových editorů NGWave, Xtreme Audio Editor a AudioEdit, zajímavá hudební stanice Tracktion, spousta hudebních přehrávačů, grabberů a konvertorů a nejrůznějších utilitek pro práci se zvukovým formátem MP3 - další díl přehled audio programů je tady.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Apple QuickTime 6.3- Freeware - Download 10,5 MB
  Freewarový multimediální přehrávač od Apple s podporou video kodeku MPEG4. Aktuální verze mimo jiné přináší podporu souborů .AMR a .SDV, automatickou detekci kapacity linky pro streaming a znatelné vylepšení podpory přehrávání videa v kodeku DV.
 • Audio Play And Record OCX v2.0 - Shareware - Download 0,9 MB
  ActiveX komponenta, která kombinuje audio přehrávač s rekordérem. Přehraje zvukové soubory nebo internetové streamy se současným nahráváním z libovolného zdroje. Zvládá playback více souborů současně, uživatel může u každého souboru nezávisle kontrolovat hlasitost, rychlost, basy a výšky. Program čte a zobrazuje ID3 Tagy.
 • foobar2000 v0.667 - Freeware - Download 1,1 MB
  Kompaktní audio přehrávač s nikoliv kompaktními vlastnostmi. Nativně podporuje přehrávání souborů ve formátech MP3, Ogg Vorbis, MPC, FLAC, Ogg FLAC, WAV a hudební moduly. Aktuální verze opravuje chybu ve zpracování playlistu a rozdílné zabarvení jednotlivých částí programu.
 • Jet Audio 5.14 - Freeware - Download 17 MB
  Aktualizace domácího multimediálního centra v podobě Hi-Fi věže, která přehrává nejrozšířenější hudební a video formáty - od MP3 před moduly a MIDI až po filmy v DivX. Vymizely problémy s částečně nefunkčními lokalizacemi, vícekanálový zvuk už si vychutnáme i při digitálním přehrávání CD. Programátoři opravili také několik dalších drobných chyb.
 • KaraWin 1.6 - Shareware - Download 3,2 MB
  Přehrávač souborů MP3 a MIDI s podporou karaoke - vlastní integrovaný editor textů k písním s precizním načasováním každého řádku, volbami typu a barvy písma a obrázky na pozadí. U MIDI dovoluje měnit použité nástroje, rychlost, transponaci aj. - a změny může uložit zpět do souboru. Dokáže načítat MIDI ze ZIP archivů.
 • MidWavi Pro Version 2.85 - Shareware - Download 2 MB
  Všestranný přehrávač zvukových souborů, audio CD a videa ve formátech MP3, WAV, trackerových modulů, AVI, MOV, MPEG a dalších včetně VideoCD. Disponuje managementem playlistů, rychlým vyhledáváním multimédií na disku a databází až 24 tisíc souborů. Použitelný je i jako prohlížeč grafiky v BMP, JPG, WMF, EMF a dalších formátech.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Awave Audio 8.3 - Shareware - Download 0,6 MB
  Přehledný konvertor zvukových souborů, dokáže načíst kolem 60 a zapsat 30 různých formátů. Dávkové konverzi pomáhá jednoduchý průvodce, zvuk lze při konverzi modifikovat až čtyřmi DirectX efekty současně, použít převzorkování či odstranění ticha na začátku a konci souboru. Podporuje i 24bit rozlišení zvuku. Pomocí volně dostupných doplňků lze přidat podporu nejrozšířenějších audio formátů: Ogg, WMA, MP3, MP3, RA a dalších - plug-iny naleznete na této stránce.
  Novinky: separátní preference pro nastavení DirectX plug-inů, najednou je možné použít až šest efektů; limiter pro zamezení ořezání špiček při normalizaci, nová koncovka pro MPEG Layer II Audio (.MUS) ad.
 • Blaze MediaConvert 2.2 - Shareware - Download 11,1 MB
  Užitečný dávkový konvertor multimediálních souborů, který rozezná více než 70 formátů grafiky, audia a videa. Podporuje grabování CD, komprese MP3, WMA, OGG, konverzi mezi MPEG-1, MPEG-2, AVI, FLIC, dokáže vytvořit animaci ze statických obrázků. Nová verze bez udání změn.
 • Fast CD Ripper 1.5 - Shareware - Download 5,1 MB
  Aplikace je zaměřená na stahování digitálních stop z CDDA disků na harddisk buď do standardních WAVů, nebo komprimovaných formátů WMA, MP3 a Ogg. Automatický tagger zapíše do cílových souborů informace z internetové CDDB databáze. Nově jsou kompletně podporovány kodeky WMA 9, opraveny problémy se zápisem stop a udály se drobné změny v rozhraní.
 • FreeRIP 2.35 - Freeware - Download 0,8 MB
  Oblíbený freewarový CD ripper, jenž umí konvertovat stopy z hudebních kompaktních disků do souborů ve formátech WAV, MP3 a Ogg Vorbis. Umožňuje získávání údajů o albech z internetové databáze FreeDB a vkládání ID3 Tagů. Současně zvládá také kompresi standardních 16bitových WAV souborů do MP3 a Ogg Vorbis. Aktuální verze je bez changelogu.
 • Topee CD Ripper v1.1.4 - Shareware - Download 1,1 MB
  Velmi sympatický CD grabber, digitální stopy umí konvertovat do souborů typu WAV, MP3, WMA a Ogg Vorbis. Má vestavěný CD přehrávač, jeho editor ID3 tagů je provázán s online databází CDDB; informace umí nejen stahovat, ale také zasílat - pokud se stane, že vaše CD ještě v internetových análech není. Program podporuje práci s více mechanikami. Nová verze s vylepšenou spoluprací s CDDB a více CD-ROM mechanikami.

  Ostatní MP3 utility
 • mp3DirectCut 1.32 - Freeware - Download 0,1 MB
  Jednoduchá utilitka pro střih zvuku ve formátech MP2 a MP3, s níž je snadné ořezat ticho na začátku a konci skladby, nebo vystřihnout jednu skladbu z nahraného rozhlasového vysílání. Pracuje též s ID3 Tagy. Upravena byla funkce rozdělení souborů, podporována je kvalita R3Mix v LAME.
 • MP3Gain 1.1b - Freeware - Download 2,1 MB
  Program slouží ke srovnání hlasitostí množství MP3 souborů na jednu úroveň. Nepoužívá však prostou normalizaci špiček, ale analýzou souborů získává informace o tom, jak hlasitě zní každá skladba lidskému uchu. Poté provede změny přímo v MP3 bez jakékoliv rekomprese, a tedy bez ztráty kvality. Nově obsahuje rychlejší rozpoznávání jednotlivých MPEG kódování, inteligentní modifikaci hlasitosti bez ořezání špiček, Undo pro vrácení změn a další novinky.
 • MP3 Splitter 1.0 - Shareware - Download 0,5 MB
  Jednoduchá utilitka sloužící k rozřezání MP3 souborů a naopak spojení několika kusů do jednoho celku. Soubory můžeme rozdělit automaticky na stejné části nebo pomocí interního přehrávače manuálně, podle zadaných bodů.
 • SimpleCast - Shareware - Download 1,5 MB
  Udělejte ze svého počítače internetové rozhlasové studio a vysílejte vše, co vám přijde pod ruku - od hudby ve formátu MP3 přes signál z externího zdroje nebo mikrofonu. Streaming můžete šířit ve formátech MP3, mp3PRO, Ogg a WMA 9. K dispozici je pestrá škála nastavení šíře datového toku v závislosti na počtu kanálů a vzorkovací frekvenci. Neustále máme před očima statistiku o vytížení serveru.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • Tracktion v1.3.1.146 - Shareware - Download 4,2 MB
  Zajímavý hudební software, který spojuje MIDI s nasamplovanými nástroji. Práce probíhá v jednoduchém a přehledném celoobrazovkovém prostředí, uživatel není omezen množstvím použitelných stop nebo efektů, program nabízí reverb, čtyřpásmový ekvalizér, delay, chorus, phaser, compressor, low-pass filter a transponaci bez změny tempa. Podporovány jsou také VST plug-iny a zařízení pod ovladači ASIO a DirectSound s latencí kratší než 3 ms. Najdeme zde také kompletní MIDI sekvencer s nekonečným undo/redo, editací piano roll, kvantizací a mnoha dalšími nástroji. Tracktion je kompatibilní s ReWire 2.0.

  Audio programy a utility
 • AudioEdit Deluxe 2.2 - Shareware - Download 6,4 MB
  Nová verze audio rekordéru, editoru a konvertoru, který umí grabovat i vypalovat CDDA a převádět zvuk mezi formáty MP3, MP2, WAV, WMA a Ogg Vorbis. Pohled na průběh zvuku (waveform) lze libovolně zoomovat, editační funkce umožňují kopírování, mazání či ořezání, na zvuk lze aplikovat pestrou paletu efektů (delay, ekvalizer, fade, phase, stretch, vibrato...) a také pásmové filtry. AudioEdit umožňuje též vložení dodatečných textových informací do souborů (titul, autor, žánr) a nabízí množství dalších funkcí.
 • NGWave 1.60 - Shareware - Download 3,9 MB
  Aktualizovaná verze rychlého vizuálního zvukového editoru, napěchovaného množstvím zajímavých funkcí. Dokáže zpracovat zvuk v rozlišení až 64 bitů, nabízí mnoho efektů s 32bit zpracováním, realtime náhled, generátor zvuku a rekordér. Tato verze opravuje několik závažných chyb a nově disponuje systémem pro obnovení editovaných dat při pádu programu.
 • Xtreme Audio Editor 2.6 - Shareware - Download 7,3 MB
  Zajímavý audio editor, který dokáže zpracovat soubory ve formátech WAV (PCM a komprese systémovými kodeky), MP2, MP3, VOX, WMA, OGG a také stopy z audio CD. Interní rekordér může zaznamenat signál z externího zdroje podle nastavených parametrů. Program disponuje mnoha editačními funkcemi a efekty: kompresor, echo, ekvalizér, expander, fade, phaser, reverb, reverse, stretch a mnoho dalších. Zobrazení průběhu zvukové křivky lze libovolně přibližovat či oddalovat.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - posviťte si na pevný disk
  Z pevných disků lze dostat celou řadu zajímavých a důležitých informací. Proto vznikají různé programy a utility, s jejichž pomocí se o HDD dozvíte prakticky vše, co potřebujete vědět, a dokonce jimi můžete ovlivňovat i jeho chod.

  • Nejčtenější

  Velký meteorit ukrýval dva minerály, které jsme doposud na Zemi neviděli

  Doposud jsme podobné nerosty mohli najít jako uměle vyrobené v laboratoři nebo v teoretických pracích. Díky poslu z...

  „Svatba“ letounu L-39NG. Ve Vodochodech se po letech opět sériově vyrábí

  Po osmi letech vývoje vyvrcholila práce na letounu L-39NG. Moderní následník slavného Albatrosu vstupuje do sériové...

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  KVÍZ: V roce 1939 napadl Sovětský svaz Finsko, začala zimní válka

  Útokem Sovětského svazu na Finsko dne 30. listopadu 1939 začala tzv. zimní válka, která trvala až do 13. března roku...

  Rozpálené brzdy poslaly caravelle v plamenech k zemi. Zahynula pětina obce Humlikon

  Premium Tragédie letu číslo SR 306 začala rozháněním mlhy letadlem před vzletem a gradovala jeho pádem v důsledku požáru....

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  PODCAST: Vodu z Dněpru nepijte. Utopilo se v něm hodně ruských vojáků

  Podcast Náš spolupracovník Tomáš Kolařík se vypravil do ukrajinského Chersonu záhy po jeho osvobození. Během týdne pobytu ve...

  Děti na prodej. Za tři stovky. Jak bují dětská prostituce v Česku

  Premium Prostituce je v Předlicích naprosto běžná. Jenže i ta dětská. Obyvatelé místního ghetta popisují, jak se děti prodávají...

  Takoví slušní lidé, říkali o nich. Rodině přitom vládl teror a nechutnosti

  Premium Muž, který ten prosincový den přišel na místní oddělení VB Strašnice, vypadal velmi rozpačitě. „Ono se to bude zdát asi...

  RECENZE: Vzal to Radegast. Největší dar přináší konečně zase pohádku

  Premium Ani světácky se tvářící fantasy jako Princezna zakletá v čase 2, ani rozjímání o smrti jako Princ Mamánek. Příběh...

  Přidejte další vrstvu zabezpečení a přihlašujte se jednou aplikací

  Přihlašovat se prostřednictvím jména a hesla je nedostačující. Standardem se stává vícefázové ověření. Jde o hlavní...

  Logo Windows se často měnilo. Bylo to okno, ale vypadalo i jako vlajka

  Logo Windows je každé jiné, přesto mají jedno společné. Je to právě změna. Co nová verze tohoto operačního systému, to...

  Kdo stojí za vznikem nejpoužívanějších klávesových zkratek

  Používají se denně a pro řadu uživatelů by jejich absence znamenala problém. Řeč je o nejužitečnějších klávesových...

  Windows 12 by mohly být prvním ryze cloudovým systémem Microsoftu pro masy

  Přichází doba, kdy si nebudeme instalovat operační systém. Místo toho si spustíme jakousi aplikaci, která ho „plně“...

  PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.
  Manažer/ka péče o zákazníky

  PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.
  Praha
  nabízený plat: 35 000 - 45 000 Kč

  Žena už nemohla vystát obří ňadra, rozhodla se pro operativní zmenšení

  Kylie Perkinsová, čtyřiadvacetiletá dvojnásobná matka z Aljašky, podstoupila zmenšení poprsí, aby se zbavila...

  Dcera je výjimečná, říká Julia Robertsová. Hazel oslavila 18. narozeniny

  Herečka Julia Robertsová (55) oslavila osmnáctiny svých dvojčat, dcery Hazel a syna Finna společnou vzpomínkovou...

  Zemřela Kirstie Alleyová. Hvězda trilogie Kdopak to mluví podlehla rakovině

  Po krátkém boji s rakovinou zemřela v 71 letech americká herečka Kirstie Alleyová, hvězda filmové trilogie Kdopak to...

  Známý český stylista Jan Pokorný spáchal ve 39 letech sebevraždu

  Jeden z nejuznávanějších českých stylistů Jan Pokorný spáchal ve čtvrtek ve svých devětatřiceti letech sebevraždu...

  Žádné Uložto! Startuje České kino, za stovku nabízí ke streamování 650 filmů

  Oblíbené české filmy, pohádky i seriály ke stažení na jednom místě, legálně a ve vysoké kvalitě slibuje nová platforma...