Pátek 23. července 2021, svátek má Libor
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Pátek 23. července 2021 Libor

Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 22/2003

Nové verze zvukových editorů NGWave, Xtreme Audio Editor a AudioEdit, zajímavá hudební stanice Tracktion, spousta hudebních přehrávačů, grabberů a konvertorů a nejrůznějších utilitek pro práci se zvukovým formátem MP3 - další díl přehled audio programů je tady.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Apple QuickTime 6.3- Freeware - Download 10,5 MB
  Freewarový multimediální přehrávač od Apple s podporou video kodeku MPEG4. Aktuální verze mimo jiné přináší podporu souborů .AMR a .SDV, automatickou detekci kapacity linky pro streaming a znatelné vylepšení podpory přehrávání videa v kodeku DV.
 • Audio Play And Record OCX v2.0 - Shareware - Download 0,9 MB
  ActiveX komponenta, která kombinuje audio přehrávač s rekordérem. Přehraje zvukové soubory nebo internetové streamy se současným nahráváním z libovolného zdroje. Zvládá playback více souborů současně, uživatel může u každého souboru nezávisle kontrolovat hlasitost, rychlost, basy a výšky. Program čte a zobrazuje ID3 Tagy.
 • foobar2000 v0.667 - Freeware - Download 1,1 MB
  Kompaktní audio přehrávač s nikoliv kompaktními vlastnostmi. Nativně podporuje přehrávání souborů ve formátech MP3, Ogg Vorbis, MPC, FLAC, Ogg FLAC, WAV a hudební moduly. Aktuální verze opravuje chybu ve zpracování playlistu a rozdílné zabarvení jednotlivých částí programu.
 • Jet Audio 5.14 - Freeware - Download 17 MB
  Aktualizace domácího multimediálního centra v podobě Hi-Fi věže, která přehrává nejrozšířenější hudební a video formáty - od MP3 před moduly a MIDI až po filmy v DivX. Vymizely problémy s částečně nefunkčními lokalizacemi, vícekanálový zvuk už si vychutnáme i při digitálním přehrávání CD. Programátoři opravili také několik dalších drobných chyb.
 • KaraWin 1.6 - Shareware - Download 3,2 MB
  Přehrávač souborů MP3 a MIDI s podporou karaoke - vlastní integrovaný editor textů k písním s precizním načasováním každého řádku, volbami typu a barvy písma a obrázky na pozadí. U MIDI dovoluje měnit použité nástroje, rychlost, transponaci aj. - a změny může uložit zpět do souboru. Dokáže načítat MIDI ze ZIP archivů.
 • MidWavi Pro Version 2.85 - Shareware - Download 2 MB
  Všestranný přehrávač zvukových souborů, audio CD a videa ve formátech MP3, WAV, trackerových modulů, AVI, MOV, MPEG a dalších včetně VideoCD. Disponuje managementem playlistů, rychlým vyhledáváním multimédií na disku a databází až 24 tisíc souborů. Použitelný je i jako prohlížeč grafiky v BMP, JPG, WMF, EMF a dalších formátech.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Awave Audio 8.3 - Shareware - Download 0,6 MB
  Přehledný konvertor zvukových souborů, dokáže načíst kolem 60 a zapsat 30 různých formátů. Dávkové konverzi pomáhá jednoduchý průvodce, zvuk lze při konverzi modifikovat až čtyřmi DirectX efekty současně, použít převzorkování či odstranění ticha na začátku a konci souboru. Podporuje i 24bit rozlišení zvuku. Pomocí volně dostupných doplňků lze přidat podporu nejrozšířenějších audio formátů: Ogg, WMA, MP3, MP3, RA a dalších - plug-iny naleznete na této stránce.
  Novinky: separátní preference pro nastavení DirectX plug-inů, najednou je možné použít až šest efektů; limiter pro zamezení ořezání špiček při normalizaci, nová koncovka pro MPEG Layer II Audio (.MUS) ad.
 • Blaze MediaConvert 2.2 - Shareware - Download 11,1 MB
  Užitečný dávkový konvertor multimediálních souborů, který rozezná více než 70 formátů grafiky, audia a videa. Podporuje grabování CD, komprese MP3, WMA, OGG, konverzi mezi MPEG-1, MPEG-2, AVI, FLIC, dokáže vytvořit animaci ze statických obrázků. Nová verze bez udání změn.
 • Fast CD Ripper 1.5 - Shareware - Download 5,1 MB
  Aplikace je zaměřená na stahování digitálních stop z CDDA disků na harddisk buď do standardních WAVů, nebo komprimovaných formátů WMA, MP3 a Ogg. Automatický tagger zapíše do cílových souborů informace z internetové CDDB databáze. Nově jsou kompletně podporovány kodeky WMA 9, opraveny problémy se zápisem stop a udály se drobné změny v rozhraní.
 • FreeRIP 2.35 - Freeware - Download 0,8 MB
  Oblíbený freewarový CD ripper, jenž umí konvertovat stopy z hudebních kompaktních disků do souborů ve formátech WAV, MP3 a Ogg Vorbis. Umožňuje získávání údajů o albech z internetové databáze FreeDB a vkládání ID3 Tagů. Současně zvládá také kompresi standardních 16bitových WAV souborů do MP3 a Ogg Vorbis. Aktuální verze je bez changelogu.
 • Topee CD Ripper v1.1.4 - Shareware - Download 1,1 MB
  Velmi sympatický CD grabber, digitální stopy umí konvertovat do souborů typu WAV, MP3, WMA a Ogg Vorbis. Má vestavěný CD přehrávač, jeho editor ID3 tagů je provázán s online databází CDDB; informace umí nejen stahovat, ale také zasílat - pokud se stane, že vaše CD ještě v internetových análech není. Program podporuje práci s více mechanikami. Nová verze s vylepšenou spoluprací s CDDB a více CD-ROM mechanikami.

  Ostatní MP3 utility
 • mp3DirectCut 1.32 - Freeware - Download 0,1 MB
  Jednoduchá utilitka pro střih zvuku ve formátech MP2 a MP3, s níž je snadné ořezat ticho na začátku a konci skladby, nebo vystřihnout jednu skladbu z nahraného rozhlasového vysílání. Pracuje též s ID3 Tagy. Upravena byla funkce rozdělení souborů, podporována je kvalita R3Mix v LAME.
 • MP3Gain 1.1b - Freeware - Download 2,1 MB
  Program slouží ke srovnání hlasitostí množství MP3 souborů na jednu úroveň. Nepoužívá však prostou normalizaci špiček, ale analýzou souborů získává informace o tom, jak hlasitě zní každá skladba lidskému uchu. Poté provede změny přímo v MP3 bez jakékoliv rekomprese, a tedy bez ztráty kvality. Nově obsahuje rychlejší rozpoznávání jednotlivých MPEG kódování, inteligentní modifikaci hlasitosti bez ořezání špiček, Undo pro vrácení změn a další novinky.
 • MP3 Splitter 1.0 - Shareware - Download 0,5 MB
  Jednoduchá utilitka sloužící k rozřezání MP3 souborů a naopak spojení několika kusů do jednoho celku. Soubory můžeme rozdělit automaticky na stejné části nebo pomocí interního přehrávače manuálně, podle zadaných bodů.
 • SimpleCast - Shareware - Download 1,5 MB
  Udělejte ze svého počítače internetové rozhlasové studio a vysílejte vše, co vám přijde pod ruku - od hudby ve formátu MP3 přes signál z externího zdroje nebo mikrofonu. Streaming můžete šířit ve formátech MP3, mp3PRO, Ogg a WMA 9. K dispozici je pestrá škála nastavení šíře datového toku v závislosti na počtu kanálů a vzorkovací frekvenci. Neustále máme před očima statistiku o vytížení serveru.

  MIDI nástroje, kompozice, utility
 • Tracktion v1.3.1.146 - Shareware - Download 4,2 MB
  Zajímavý hudební software, který spojuje MIDI s nasamplovanými nástroji. Práce probíhá v jednoduchém a přehledném celoobrazovkovém prostředí, uživatel není omezen množstvím použitelných stop nebo efektů, program nabízí reverb, čtyřpásmový ekvalizér, delay, chorus, phaser, compressor, low-pass filter a transponaci bez změny tempa. Podporovány jsou také VST plug-iny a zařízení pod ovladači ASIO a DirectSound s latencí kratší než 3 ms. Najdeme zde také kompletní MIDI sekvencer s nekonečným undo/redo, editací piano roll, kvantizací a mnoha dalšími nástroji. Tracktion je kompatibilní s ReWire 2.0.

  Audio programy a utility
 • AudioEdit Deluxe 2.2 - Shareware - Download 6,4 MB
  Nová verze audio rekordéru, editoru a konvertoru, který umí grabovat i vypalovat CDDA a převádět zvuk mezi formáty MP3, MP2, WAV, WMA a Ogg Vorbis. Pohled na průběh zvuku (waveform) lze libovolně zoomovat, editační funkce umožňují kopírování, mazání či ořezání, na zvuk lze aplikovat pestrou paletu efektů (delay, ekvalizer, fade, phase, stretch, vibrato...) a také pásmové filtry. AudioEdit umožňuje též vložení dodatečných textových informací do souborů (titul, autor, žánr) a nabízí množství dalších funkcí.
 • NGWave 1.60 - Shareware - Download 3,9 MB
  Aktualizovaná verze rychlého vizuálního zvukového editoru, napěchovaného množstvím zajímavých funkcí. Dokáže zpracovat zvuk v rozlišení až 64 bitů, nabízí mnoho efektů s 32bit zpracováním, realtime náhled, generátor zvuku a rekordér. Tato verze opravuje několik závažných chyb a nově disponuje systémem pro obnovení editovaných dat při pádu programu.
 • Xtreme Audio Editor 2.6 - Shareware - Download 7,3 MB
  Zajímavý audio editor, který dokáže zpracovat soubory ve formátech WAV (PCM a komprese systémovými kodeky), MP2, MP3, VOX, WMA, OGG a také stopy z audio CD. Interní rekordér může zaznamenat signál z externího zdroje podle nastavených parametrů. Program disponuje mnoha editačními funkcemi a efekty: kompresor, echo, ekvalizér, expander, fade, phaser, reverb, reverse, stretch a mnoho dalších. Zobrazení průběhu zvukové křivky lze libovolně přibližovat či oddalovat.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - posviťte si na pevný disk
  Z pevných disků lze dostat celou řadu zajímavých a důležitých informací. Proto vznikají různé programy a utility, s jejichž pomocí se o HDD dozvíte prakticky vše, co potřebujete vědět, a dokonce jimi můžete ovlivňovat i jeho chod.

  • Nejčtenější

  Opravdová vesmírná turistika začala. Bezos s hosty strávili minuty v kosmu

  O něco málo více než deset minut trvala celá cesta od startu do přistání pro čtyři vesmírné turisty, kteří se v úterý...

  Rusko ukázalo novou „neviditelnou“ stíhačku. Šach mat má vzlétnout za dva roky

  Rusko představilo chystaný „neviditelný“ letoun 5. generace. Stíhačka s přezdívkou Šach mat má jeden motor, v budoucnu...

  První velký export vojenské techniky z ČSR po roce 1945 mířil do Švýcarska

  Mezi velké exportéry zbraní patřilo i malé Československo. Většina jeho zbrojního exportu mezi lety 1945 a 1989 šla...

  Jak začalo strategické bombardování a budování první protivzdušné obrany

  Pod pojmem letecký souboj si většina lidí představí boj dvou letounů. V počátcích letectví se však utkávaly i letouny...

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  Objevte utajenou nabídku Windows 10 a hned si ji přizpůsobte

  Tlačítko Start kromě klasické nabídky v sobě ukrývá i jednu další. Méně známou. Jmenuje se Power menu a slouží k...

  Ze sbírky na pohřeb Roma pozůstalí nedostali nic. Byl to podvod

  Premium Měl mít velkolepý pohřeb. Balzamování, bíle lakovaná rakev z Ameriky, kočár tažený vraníky... Rodina Roma, který zemřel...

  Klaus: Volby nic nepřinesou. Kolem covidismu a genderismu se bude chodit po špičkách

  Premium Každý z nás by se měl sám rozhodnout, jakou míru opatrnosti vůči nákaze covidem chce zvolit, říká přesvědčeně bývalý...

  Česko formuje domobranu. Výcvik může podstoupit každý, kdo má zbrojní průkaz

  Premium Stát zakázal ozbrojené skupiny a lidem nabídl alternativu: absolvujte speciální kurz a můžete Česku pomáhat se zbraní....

  • Další z rubriky

  Microsoft spouští předplacené Windows. Po vzoru Office se budou jmenovat 365

  Microsoft tento týden představil cloudový operační systém určený pro firemní uživatele. Nové Windows 365 budou k...

  Notebook, nebo Chromebook. Podívejte se, které zařízení je pro vás vhodnější

  Pokud plánujete koupit nový počítač, možná přemýšlíte, zda zvolit tradiční stolní, respektive notebook s Windows, nebo...

  Půjdete do nich? Prohlédněte si Windows 11, pro mnohé budou zdarma

  Zatím je to pouze testovací verze, ale nástupce Windows 10 již dostává jasnější obrysy. Podívejte se, jak aktuálně...

  Kritická chyba ohrožuje všechny verze Windows, aktualizaci neodkládejte

  Bezpečnostní specialisté omylem publikovali technické detaily o nalezené a zkoumané bezpečnostní zranitelnosti. Tím...

  Zemřel slovenský herec Milan Lasica, zkolaboval přímo na jevišti

  Ve věku 81 let zemřel slovenský herec Milan Lasica. Web sme.sk uvedl, že vystupoval se skupinou Bratislava Hot...

  Možná neadoptujeme. Příprava s psycholožkou byla škola, říká Viktor Vincze

  Viktor Vincze (30) promluvil o plánované adopci dítěte i návštěvách psycholožky, které absolvovali s manželkou Adélou...

  Petr Rajchert si změnil příjmení a potřetí se oženil, manželka je těhotná

  Zakládající člen kapely Chinaski Petr Hradil (rodným příjmením Rajchert) se v třiapadesáti letech potřetí oženil. Po...

  Holanová: Rozvod s Šípem? Do vztahu se nám vloudila mlaďounká chybička

  Rozhovor s Marcelou Holanovou vznikal v Chateau Šanov na soustředění s finalisty soutěže Muž roku 2021. Zpěvačka, která...

  Zemřel František Nedvěd. Folkové legendě se vrátila rakovina plic

  V třiasedmdesáti letech zemřel v neděli folkový muzikant František Nedvěd. Prohrál boj s rakovinou plic. Úmrtí na...