Prostějovské volejbalistky slaví úspěšnou akci.

Prostějovské volejbalistky slaví úspěšnou akci. | foto: Tomáš Frait, MF DNES

Čtvrtfinále volejbalistek začalo bez překvapení, favoritky nezaváhaly

• 0
Čtvrtfinále play-off extraligy volejbalistek začalo očekávanými výhrami favorizovaných domácích týmů. Mistrovský Prostějov, Olomouc i Ostrava zvítězily hladce ve třech setech, pražský Olymp si v nejvyrovnanějším duelu poradil s KP Brno 3:1.

Druhé zápasy se hrají v neděli ve stejných halách jako dnes. K postupu do semifinále týmy potřebují tři vítězství.

Hráčky Přerova, Šternberku i Frýdku-Místku nedosáhly ani v jednom setu na 20 uhraných bodů. Brňanky v Praze prohrály dlouhou úvodní sadu 29:31, zápas pak dokázaly ještě zdramatizovat ziskem třetího setu, ale o první čtvrtfinálové vítězství Olymp nepřipravily.