Diskuze

Finále v Istanbulu si zahraje Strýcová, či Vondroušová. Uspěla i Kvitová

Tenisový turnaj v Istanbulu bude mít českou finalistku. V sobotu se v semifinále potřetí na okruhu WTA utkají Markéta Vondroušová a Barbora Strýcová. Mladší Vondroušová vyhrála oba předchozí vzájemné zápasy a neztratila v nich ani set. Petra Kvitová postoupila na antuce ve Stuttgartu potřetí v kariéře do semifinále. Lotyšku Anastasii Sevastovovou porazila 2:6, 6:2, 6:3.
JS

J67o66s43e73f 90S85t30e67f19l

26. 4. 2019 16:13

Petra výborně. Soupeřka byla nepříjemná,ale SF bude ještě těžší.Čeká na ni Bertens ( v loni 2 krát prohrála) nebo Kerber (netřeba komentovat,jen že v loni prohrála s ní v 1.kole,,a dva roky zpět v SF a taky to,že Kerber už 2 krát turnaj vyhrála).

8 0
možnosti
JS

J17o39s74e69f 69S50t68e50f76l

26. 4. 2019 20:31

Tak na konec hraje proti Bertens. Asi jako prašť nebo uhoď. Bertens vyhrála na antuce 5 ITF a 5 WTA titulů a byla v Paříži v SF.

HU

Viděla jsem Báru a Petru, obojí to byla divočina. Ale hlavně, že to holky nakonec zvládly a postoupily. R^

MV

Jak to bylo v Turecku nevim, ale ve Stuttgartu byla plna hala lidi.

2 0
možnosti
VK

V33í92t 73K69l17i24b63e44r

26. 4. 2019 14:20

Tak to byl mazec. Skóre prvního setu 6:0 sice vypadá hrozivě, ale byl to naprosto vyrovnaný set, kde se holky tahaly o každý balónek a mohlo to být klidně místo 6:0 třeba 1:5 ...

Bára je však jedna z mála, a nakonec to vybojovala R^.

9 0
možnosti
JP

Prohrát set 6:0 a vzápětí v témže zápase set stejným výsledkem získat, je opravdu možné jen v ženském tenise. Ale všechna čest, že k tomu Bára našla sílu.R^

15 0
možnosti
JS

J87o55s95e25f 15S39t32e93f73l

26. 4. 2019 14:39

Rybakina vyhrála letos 3 ITF turnaje a v jednom byla ve finále. A tady ji nakoply ty první 2 zápasy v hlavní soutěži. Bára si zazpívala a bojovala v druhým setu. Třetí set už prostě mladá nezkušená holka nezvládla. Víc bych to neřešil.