Diskuze

Hlaváčová plavala pro stříbro, ale došly jí síly

První titul na mistrovství Evropy v plaveckých sportech vybojovala Edith van Dijková. Nizozemská vicemistryně světa z Fukuoky vyhrála způsobem start - cíl maratónský závod na 25 kilometrů a stala se v čase 5:27:35 hodiny poprvé mistryní Evropy. Na minulém šampionátu v Helsinkách před dvěma lety skončila Dijková druhá za famózní Němkou Peggy Büchseovou, která letos v březnu ukončila kariéru. Česká reprezentantka Yvetta Hlaváčová obsadila na Templinském jezeře v Postupimi páté místo.Dále čtěte: Plavecký sen, nebo báchorka o slávě?

qwert

26. 7. 2002 10:19
Od medajle ji dělilo 7 vteřin nebo 300m? Nebo plave tak rychle, že uplave 300m za 7 vteřin?