Diskuze

Bauer zahájil Světový pohár osmým místem. Ženám dominovala Björgenová

Běžec na lyžích Lukáš Bauer odstartoval do sezony Světového poháru osmým místem. Závod na 15 kilometrů volnou technikou ve švédském Gällivare vyhrál domácí Marcus Hellner, nejlepší ženou na volné desítce byla Norka Marit Björgenová.

kevinbb

20. 11. 2010 17:32
Velmi dobre,

pro zacatek sezony a doufam, ze to Lukasovi minimalne pujde letos zrovna tak dobre jako minulou sezonu a tohle je dobry start zvlaste kdyz mel opet potize z nosohltanem. Uz se tesim na dalsi zavody a drzim palce.

20. 11. 2010 15:02
Sáblíková zatím druhá, ještě pojede 6 soupeřek.

0 0
možnosti

20. 11. 2010 15:15
Re: Sáblíková zatím druhá, ještě pojede 6 soupeřek.

Druhá taky skončila.

0 0
možnosti

sigma1919

20. 11. 2010 14:35
běžky

Lukáš solidní vstup do sezony, no a Jakšík potvrdil formu a 16. místo na volné 15ce je pro něj určitě hodně dobrý výsledek na úvod. R^